MB "Miško takeliais" — įmonės kodas 304750803
- Įmonės kodas
- 304750803
- PVN nr.
- LT100019382313
- Regionas / savivaldybė
- Visaginas
- Miestas
- Visaginas
- Adresas
- Visaginas, Vilties g. 5A-1, LT-31118, 31118 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7912 — Ekskursijų organizatorių veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Jan 28
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 8 659 | 15 325 | 19 625 | 30 932 | 20 885 | 50 806 | 42 927 |
| Visos pajamos | 8 659 | 15 325 | 19 625 | 30 932 | 20 885 | 50 806 | 42 927 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 545 | 0 | 0 | 0 | 24 | 2 395 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 549 | 0 | 261 | 2 058 | 1 222 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 545 | 0 | 0 | 0 | 24 | 2 395 |
| Grynasis nuostolis | 1 549 | 0 | 261 | 2 058 | 1 222 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 12 664 | 10 249 | 6 073 | 1 947 | 305 | 3 152 | 3 211 |
| Trumpalaikis turtas | 1 077 | 2 559 | 5 921 | 3 688 | 3 267 | 2 077 | 3 558 |
| Visi įsipareigojimai | 2 726 | 2 885 | 4 968 | 6 011 | 7 117 | 8 750 | 7 895 |
| Nuosavas kapitalas | −1 549 | −4 | −265 | −2 323 | −3 545 | −3 521 | −1 126 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 75 NACE 7912 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Miško takeliais" 2024 m. nurodė 42 927 € apyvartą, tai yra 15,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Ekskursijų organizatorių veikla“ veiklos srities įmonių Visaginas. Įmonė uždirbo 2 395 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 5,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 895 €, o nuosavas kapitalas — −1 126 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Ekskursijų organizatorių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Eliteturas" | Vilnius | 42 616 | 17 958 | 2 |
| MB "Kauno gidas" | Kaunas | 44 204 | 1 294 | — |
| UAB "Araks" | Vilnius | 44 469 | 4 400 | 2 |
| UAB "Kelionės ir ekskursijos" | Vilnius | 44 650 | 1 847 | 3 |
| UAB "Basom" | Vilnius | 44 869 | 2 005 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų odisėja" | Kaunas | 45 020 | −13 394 | 3 |
| UAB "Valandėlė" | Vilnius | 46 700 | −11 694 | 2 |
| MB Baltijos mokymų kompetencijos | Vilnius | 49 454 | 8 720 | — |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — TOP 12 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Visaginas) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Visaginas) 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — TOP 12 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Visaginas) pagal apyvartą 2023 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Visaginas) 2023 m.
- 85. vieta — Pelningiausios įmonės Visaginas savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Miško takeliais" apyvarta?
2024 m. MB "Miško takeliais" nurodė 42 927 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Miško takeliais" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 395 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 5,6%.
Kiek darbuotojų turi MB "Miško takeliais"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Miško takeliais"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Ekskursijų organizatorių veikla“ (EVRK 7912), įsikūrusi Visaginas.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Miško takeliais"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą