MB "Mindava" — įmonės kodas 304847907
- Įmonės kodas
- 304847907
- PVN nr.
- LT100014622816
- Regionas / savivaldybė
- Vilkaviškis
- Miestas
- Vilkaviškis
- Adresas
- Vilkaviškis, Laisvės g. 11-4, LT-70150, 70150 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 1627 — Medienos gaminių apdailinimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed May 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 9 713 | 27 922 | 31 702 | 41 524 | 65 362 | 23 653 | 14 158 |
| Visos pajamos | 9 713 | 27 922 | 31 702 | 41 524 | 65 362 | 23 653 | 14 158 |
| Pelnas prieš mokesčius | 178 | 6 145 | 14 321 | 315 | 18 983 | 0 | 1 346 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 196 | 0 |
| Grynasis pelnas | 169 | 5 858 | 13 605 | 299 | 18 049 | 0 | 1 278 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 196 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 16 900 | 15 210 | 13 520 | 11 830 | 8 873 |
| Trumpalaikis turtas | 1 864 | 13 196 | 14 582 | 28 421 | 19 950 | 2 661 | 1 478 |
| Visi įsipareigojimai | 1 694 | 11 404 | 31 482 | 43 332 | 33 470 | 15 687 | 10 269 |
| Nuosavas kapitalas | 170 | 1 792 | 0 | 299 | 0 | −1 196 | 82 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 NACE 1627 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Mindava" 2024 m. nurodė 14 158 € apyvartą, tai yra 40,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Medienos gaminių apdailinimas“ veiklos srities įmonių Vilkaviškis. Įmonė uždirbo 1 278 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 9,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 10 269 €, o nuosavas kapitalas — 82 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Medienos gaminių apdailinimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Terasų grupė" | Vilnius | 37 919 | 12 000 | — |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Vilkaviškis) 2024 m.
- 22. vieta — TOP 25 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Vilkaviškis) pagal apyvartą 2024 m.
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Vilkaviškis) 2023 m.
- 22. vieta — TOP 25 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Vilkaviškis) pagal apyvartą 2023 m.
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2022 m.
- 58. vieta — Pelningiausios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2020 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Pelningiausios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Mindava" apyvarta?
2024 m. MB "Mindava" nurodė 14 158 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Mindava" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 278 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 9,0%.
Kokia veikla užsiima MB "Mindava"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Medienos gaminių apdailinimas“ (EVRK 1627), įsikūrusi Vilkaviškis.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Mindava"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą