MB "Masala" — įmonės kodas 304704930
- Įmonės kodas
- 304704930
- PVN nr.
- LT100012960413
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Gyvolių k.
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Viekšnių sen., Gyvolių k., Virvytės g. 53, LT-89483, 89483 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7320 — Rinkos tyrimas ir viešosios nuomonės apklausa
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Oct 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 2 440 | 38 020 | 105 840 | 45 300 | 26 800 | 60 402 | 2 200 |
| Visos pajamos | — | 2 440 | 38 020 | 105 840 | 45 300 | 26 800 | 60 402 | 2 200 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 2 440 | 37 538 | 91 052 | 21 839 | 0 | 21 484 | 7 206 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 732 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 2 440 | 35 661 | 86 499 | 20 747 | 0 | 20 459 | 6 807 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 732 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 13 567 | 11 054 | 86 061 | 66 320 | 54 296 | 1 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 2 440 | 29 991 | 121 513 | 67 818 | 79 635 | 109 926 | 173 301 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 5 579 | 8 089 | 8 654 | 3 462 | 1 250 | 3 522 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 2 440 | 37 979 | 124 478 | 145 225 | 142 493 | 162 972 | 169 780 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 100 NACE 7320 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Masala" 2024 m. nurodė 2 200 € apyvartą, tai yra 96,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Rinkos tyrimas ir viešosios nuomonės apklausa“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė uždirbo 6 807 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 309,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 522 €, o nuosavas kapitalas — 169 780 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Rinkos tyrimas ir viešosios nuomonės apklausa“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB DEXLAB | Vilnius | 1 461 | −99 | — |
| VšĮ Laisvų tautų forumas | Vilnius | 1 283 | 1 227 | — |
| UAB "VISEO IN" | Vilnius | 1 226 | −3 916 | 2 |
| Nacionalinė farmacijos pramonės asociacija | Kaunas | 1 100 | −43 | — |
| MB Yuna solutions | Vilnius | 1 038 | −1 501 | — |
| Individuali įmonė | Vilnius | 1 000 | 648 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "VITRIUMFAS" | Vilnius | 1 000 | −12 254 | 2 |
| MB "Opinio" | Vilnius | 948 | 349 | — |
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) 2023 m.
- 60. vieta — TOP 100 įmonių rinkos tyrimas ir viešosios nuomonės apklausa veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — TOP 100 įmonių rinkos tyrimas ir viešosios nuomonės apklausa veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 97. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 86. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Pelningiausios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 65 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — Pelningiausios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 48. vieta — Pelningiausios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Masala" apyvarta?
2024 m. MB "Masala" nurodė 2 200 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Masala" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 6 807 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 309,4%.
Kokia veikla užsiima MB "Masala"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Rinkos tyrimas ir viešosios nuomonės apklausa“ (EVRK 7320), įsikūrusi Gyvolių k., Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Masala"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą