MB "Mamučiai ir Co" — įmonės kodas 305093940

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
305093940
PVN nr.
LT100012273410
Regionas / savivaldybė
Panevėžio r. sav.
Miestas
Molainių k.
Adresas
Panevėžio r. sav., Panevėžio sen., Molainių k., Žalioji g. 15A, LT-37175, 37175 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
5224 — Krovinių tvarkymas
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Mon Mar 25
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2022)
300 € 92,9%
Grynasis pelnas (2022)
95 € 91,3%
Grynojo pelno marža
31,7%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2019–2022, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.2019202020212022

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.25 tūkst.30 tūkst.2019202020212022

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.2019202020212022Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

011222019202020212022

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.2019202020212022Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2019202020212022
Grynosios pardavimo pajamos109 27421 5084 200300
Visos pajamos109 27421 5084 200300
Pelnas prieš mokesčius29 2657611 09395
Nuostolis prieš mokesčius0000
Grynasis pelnas27 8027611 09395
Grynasis nuostolis0000
Vidutinis darbuotojų skaičius21
Ilgalaikis turtas0000
Trumpalaikis turtas12 7315 9472 5061 000
Visi įsipareigojimai3 9296341000
Nuosavas kapitalas8 8025 3132 4061 000

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 67 NACE 5224 įmonių (2022).

Grynojo pelno marža
31,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
9,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "Mamučiai ir Co" 2022 m. nurodė 300 € apyvartą, tai yra 92,9% mažiau nei 2021 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Krovinių tvarkymas“ veiklos srities įmonių Panevėžio r. sav.. Įmonė uždirbo 95 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 31,7%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 1 000 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Krovinių tvarkymas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Likrana"Vilkapjūvių k.73 17425 4713
UAB "TRANSITA"Vilnius1 876−113 5411
MB VitinspektKlaipėda4 225800
MB MdkrovaŠiauliai6 912202
UAB "Aditalis"Kauno miesto savivaldybės teritorija16 877−12 5114
MB "Vlamarine"Klaipėda19 42911 781
MB SimpaRiggersKaunas20 3947 616
UAB "Oktop"Vilnius23 450−4 2712

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Mamučiai ir Co" apyvarta?

2022 m. MB "Mamučiai ir Co" nurodė 300 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Mamučiai ir Co" dirba pelningai?

Taip. 2022 m. įmonė uždirbo 95 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 31,7%.

Kokia veikla užsiima MB "Mamučiai ir Co"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Krovinių tvarkymas“ (EVRK 5224), įsikūrusi Molainių k., Panevėžio r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą