MB "Malinio moliniai" — įmonės kodas 304902410
- Įmonės kodas
- 304902410
- PVN nr.
- LT100011841314
- Regionas / savivaldybė
- Utenos r. sav.
- Miestas
- Bikūnų k.
- Adresas
- Utenos r. sav., Sudeikių sen., Bikūnų k., Vytauto Statulevičiaus g. 3, LT-28402, 28402 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6220 — Kompiuterių konsultacinė veikla ir kompiuterinės įrangos tvarkyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Aug 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 80 000 | 80 755 | 111 892 | 94 391 | 115 159 | 148 054 | 116 551 |
| Visos pajamos | 80 000 | 80 755 | 111 892 | 94 391 | 115 159 | 148 054 | 116 551 |
| Pelnas prieš mokesčius | 78 664 | 73 920 | 96 240 | 77 668 | 79 378 | 118 439 | 87 241 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 78 664 | 70 224 | 91 401 | 73 785 | 75 391 | 112 517 | 82 879 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 16 877 | 18 758 | 22 513 | 17 413 | 21 600 | 21 346 | 16 573 |
| Trumpalaikis turtas | 42 177 | 54 260 | 74 796 | 61 663 | 60 304 | 99 730 | 74 877 |
| Visi įsipareigojimai | 190 | 3 930 | 5 708 | 4 690 | 6 239 | 8 359 | 7 189 |
| Nuosavas kapitalas | 58 864 | 69 088 | 91 601 | 74 386 | 75 665 | 112 717 | 84 261 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 565 NACE 6220 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Malinio moliniai" 2024 m. nurodė 116 551 € apyvartą, tai yra 21,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Kompiuterių konsultacinė veikla ir kompiuterinės įrangos tvarkyba“ veiklos srities įmonių Utenos r. sav.. Įmonė uždirbo 82 879 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 71,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 189 €, o nuosavas kapitalas — 84 261 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kompiuterių konsultacinė veikla ir kompiuterinės įrangos tvarkyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Dokuba" | Strazdakalnio k. 1 | 665 758 | 3 337 | 1 |
| UAB BalTstamp | Vilnius | 117 477 | 11 667 | 2 |
| UAB Vaidas design | Ilgakiemio k. | 117 833 | 39 805 | 1 |
| Atviros konsultacijos, MB | Vilnius | 117 998 | 67 301 | — |
| MB Marbitas | Kaunas | 115 063 | 678 | — |
| UAB "Opas" | Vilnius | 118 704 | 7 799 | 4 |
| UAB "Kompiuterinės sistemos" | Šiauliai | 118 715 | 13 652 | 3 |
| UAB UCG MARKETPLACE LTD | Vilnius | 113 651 | −7 938 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės Utenos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Utenos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės kompiuterių konsultacinė veikla ir kompiuterinės įrangos tvarkyba veiklos srityje 2024 m.▼ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės Utenos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Utenos r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 40. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kompiuterių konsultacinė veikla ir kompiuterinės įrangos tvarkyba veiklos srityje 2023 m.
- 50. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Utenos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Pelningiausios įmonės kompiuterių konsultacinė veikla ir kompiuterinės įrangos tvarkyba veiklos srityje 2023 m.▲ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausios Utenos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 22. vieta — Pelningiausios įmonės Utenos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Utenos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Pelningiausios įmonės kompiuterių konsultacinė veikla ir kompiuterinės įrangos tvarkyba veiklos srityje 2022 m.
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės Utenos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Utenos r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 57. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Utenos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausios Utenos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės Utenos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Utenos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausios Utenos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės Utenos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 54. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Utenos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 87. vieta — Didžiausios Utenos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Malinio moliniai" apyvarta?
2024 m. MB "Malinio moliniai" nurodė 116 551 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Malinio moliniai" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 82 879 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 71,1%.
Kokia veikla užsiima MB "Malinio moliniai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kompiuterių konsultacinė veikla ir kompiuterinės įrangos tvarkyba“ (EVRK 6220), įsikūrusi Bikūnų k., Utenos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Malinio moliniai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą