MB "Kamile ir CO" — įmonės kodas 305616928
- Įmonės kodas
- 305616928
- PVN nr.
- 305616928
- Regionas / savivaldybė
- Joniškis
- Miestas
- Joniškis
- Adresas
- Joniškis, Upytės g. 9-4, LT-84139, 84139 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6820 — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Aug 31
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 17 392 | 41 704 | 47 678 | 65 522 |
| Visos pajamos | 0 | 17 392 | 41 704 | 47 678 | 65 522 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 17 132 | 30 951 | 31 648 | 37 197 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 16 275 | 29 403 | 30 066 | 35 337 |
| Grynasis nuostolis | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 12 068 | 14 657 |
| Trumpalaikis turtas | 22 | 17 309 | 44 736 | 62 662 | 95 410 |
| Visi įsipareigojimai | 16 | 1 028 | 72 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 6 | 16 281 | 44 664 | 74 730 | 110 067 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 085 NACE 6820 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Kamile ir CO" 2024 m. nurodė 65 522 € apyvartą, tai yra 37,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 5 „Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ veiklos srities įmonių Joniškis. Įmonė uždirbo 35 337 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 53,9%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 110 067 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "JŪROS SMELTĖ" | Vilnius | 65 500 | −7 779 | 2 |
| MB "DAUGMA" | Neringa | 65 471 | 4 678 | — |
| UAB "Busva" | Vilnius | 65 659 | −25 472 | 1 |
| UAB "Duventos NT" | Utena | 65 359 | 20 599 | 3 |
| UAB "Marked" | Kaunas | 65 707 | 1 948 | — |
| UAB "Luxatio" | Parokiškės k. | 65 758 | −1 465 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "NEOTIKA" | Klaipėda | 65 770 | 87 087 | 2 |
| UAB Techfabrikas | Klaipėda | 65 814 | −73 447 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškis mieste 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškis savivaldybėje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškis savivaldybėje 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausios Joniškis įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 88. vieta — Didžiausios Joniškis įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 90. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškis savivaldybėje 2024 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 27. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškis savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 27. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškis mieste 2023 m.
- 52. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškis savivaldybėje 2023 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškis savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškis savivaldybėje 2022 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškis savivaldybėje 2022 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškis savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškis savivaldybėje 2021 m.
- 77. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškis savivaldybėje 2021 m.
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškis savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Kamile ir CO" apyvarta?
2024 m. MB "Kamile ir CO" nurodė 65 522 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Kamile ir CO" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 35 337 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 53,9%.
Kiek darbuotojų turi MB "Kamile ir CO"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Kamile ir CO"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ (EVRK 6820), įsikūrusi Joniškis.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Kamile ir CO"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą