MB Kaivas — įmonės kodas 306165435
- Įmonės kodas
- 306165435
- PVN nr.
- 306165435
- Regionas / savivaldybė
- Molėtai
- Miestas
- Molėtai
- Adresas
- Molėtai, Mechanizatorių g. 4A-32, LT-33115, 33115 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4771 — Drabužių mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Oct 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 10 887 | 28 217 | 30 893 |
| Visos pajamos | 10 887 | 28 217 | 30 893 |
| Pelnas prieš mokesčius | 6 504 | 6 104 | 4 506 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 6 504 | 5 776 | 4 265 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 7 797 | 13 930 | 17 146 |
| Visi įsipareigojimai | 1 293 | 1 650 | 600 |
| Nuosavas kapitalas | 6 504 | 12 280 | 16 546 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 601 NACE 4771 įmonių (2024).
Trumpai
MB Kaivas 2024 m. nurodė 30 893 € apyvartą, tai yra 9,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Drabužių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Molėtai. Įmonė uždirbo 4 265 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 13,8%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 600 €, o nuosavas kapitalas — 16 546 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Drabužių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Fortūnos centras" | Panevėžio m. sav. | 30 995 | 14 147 | 6 |
| UAB "ŠAUNI" | Vilnius | 30 732 | −6 269 | 5 |
| MB "Deiringa" | Kaunas | 31 179 | 4 015 | — |
| UAB "Arbastilius" | Vilnius | 31 238 | −42 991 | 3 |
| UAB "Auronta" | Vilnius | 31 284 | −3 353 | 9 |
| MB "Sprendimų erdvės" | Kaunas | 31 365 | 19 990 | 2 |
| UAB "Merco formulė" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 31 501 | −24 837 | 4 |
| UAB "Mados dvelksmas" | Vilnius | 31 528 | −6 549 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Molėtai) 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtai savivaldybėje 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtai savivaldybėje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Molėtai) 2023 m.
- 14. vieta — Naujos įmonės Molėtai savivaldybėje, veikusios 2023 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtai savivaldybėje 2023 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtai savivaldybėje 2023 m.
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtai savivaldybėje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Kaivas apyvarta?
2024 m. MB Kaivas nurodė 30 893 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Kaivas dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 265 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 13,8%.
Kiek darbuotojų turi MB Kaivas?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB Kaivas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Drabužių mažmeninė prekyba“ (EVRK 4771), įsikūrusi Molėtai.
Norite išsamios įmonės analizės MB Kaivas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą