MB "K holding" — įmonės kodas 306052448
- Įmonės kodas
- 306052448
- PVN nr.
- 306052448
- Regionas / savivaldybė
- Raseiniai
- Miestas
- Raseiniai
- Adresas
- Raseiniai, Dominikonų g. 1-4, LT-60169, 60169 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Mar 28
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 121 800 | 76 854 | 27 621 |
| Visos pajamos | 121 800 | 76 854 | 27 621 |
| Pelnas prieš mokesčius | 67 937 | 38 580 | 90 474 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 67 937 | 38 580 | 90 474 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 95 655 | 95 179 | 11 074 |
| Trumpalaikis turtas | 49 647 | 96 458 | 189 084 |
| Visi įsipareigojimai | 77 265 | 85 020 | 3 067 |
| Nuosavas kapitalas | 68 037 | 106 617 | 197 091 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 365 NACE 7020 įmonių (2024).
Trumpai
MB "K holding" 2024 m. nurodė 27 621 € apyvartą, tai yra 64,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 7 „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonių Raseiniai. Įmonė uždirbo 90 474 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 327,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 067 €, o nuosavas kapitalas — 197 091 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Šaukštai tauška | Raseiniai | 26 140 | 13 797 | — |
| MB Finansų gilė | Raseiniai | 38 577 | 16 894 | 2 |
| UAB "Lucrenta" | Raseiniai | 41 705 | 3 362 | 2 |
| UAB "Agrokonsultacija Tau" | Raseiniai | 12 200 | 4 626 | 2 |
| MB "Verslo biuras" | Raseiniai | 44 423 | 13 111 | 3 |
| MB "Tigerma" | Vilnius | 27 615 | −11 789 | — |
| MB Inprova | Grigiškių m. | 27 597 | −1 567 | — |
| MB "9 zuikiai" | Vilnius | 27 576 | 1 501 | — |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Raseiniai) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — TOP 21 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Raseiniai) pagal apyvartą 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Raseiniai) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2024 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai mieste 2024 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2024 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — TOP 20 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Raseiniai) pagal apyvartą 2023 m.
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Raseiniai) 2023 m.
- 9. vieta — Naujos įmonės Raseiniai savivaldybėje, veikusios 2023 m.
- 10. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2023 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Raseiniai) 2023 m.
- 32. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai mieste 2023 m.
- 32. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2023 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2022 m.
- 68. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2022 m.
- 93. vieta — Didžiausios Raseiniai įmonės pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "K holding" apyvarta?
2024 m. MB "K holding" nurodė 27 621 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "K holding" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 90 474 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 327,6%.
Kiek darbuotojų turi MB "K holding"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "K holding"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Raseiniai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "K holding"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą