MB "Jūrė" — įmonės kodas 305073489
- Įmonės kodas
- 305073489
- PVN nr.
- LT100014373317
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkai
- Miestas
- Druskininkai
- Adresas
- Druskininkai, Liepų g. 1-509, LT-66116, 66116 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9329 — Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Mar 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 19 117 | 11 594 | 13 845 | 17 396 | 142 770 | 75 |
| Visos pajamos | 19 117 | 11 594 | 13 845 | 17 396 | 142 770 | 75 |
| Pelnas prieš mokesčius | 5 242 | 0 | 0 | 0 | 36 748 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 4 552 | 3 926 | 6 910 | 0 | 2 904 |
| Grynasis pelnas | 4 980 | 0 | 0 | 0 | 35 680 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 4 552 | 3 926 | 6 910 | 0 | 2 904 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 4 888 | 40 334 | 38 790 | 37 278 | 943 | 499 |
| Trumpalaikis turtas | 895 | 5 183 | 4 140 | 1 953 | 36 779 | 22 196 |
| Visi įsipareigojimai | 804 | 45 090 | 46 403 | 49 614 | 12 425 | 302 |
| Nuosavas kapitalas | 4 979 | 427 | −3 473 | −10 383 | 25 297 | 22 393 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 049 NACE 9329 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Jūrė" 2024 m. nurodė 75 € apyvartą, tai yra 99,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 6 vietą tarp 8 „Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla“ veiklos srities įmonių Druskininkai. Įmonė metus baigė patyrusi 2 904 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 302 €, o nuosavas kapitalas — 22 393 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Šokių klubas "Flik" | Druskininkai | 4 585 | 0 | — |
| Tavo renginys, MB | Druskininkai | 6 685 | 3 127 | — |
| MB "Virtualus pasaulis" | Druskininkai | 12 177 | 2 365 | 2 |
| UAB "DRUFUNPARK" | Druskininkai | 13 094 | −22 064 | 2 |
| UAB "Nimbas" | Druskininkai | 35 371 | 8 523 | 1 |
| MB Keliauk ir pramogauk | Druskininkai | 40 089 | 5 890 | 4 |
| VšĮ "Narsučiai" | Kaunas | 70 | −112 | 1 |
| Viešoji įstaiga "Inovacijų poligonas" | Kaunas | 70 | −591 | — |
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2024 m.
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje 2024 m.
- 2. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Druskininkai) pagal apyvartą 2023 m.
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Druskininkai) 2023 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Druskininkai) 2023 m.
- 74. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2023 m.
- 74. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkai mieste 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Jūrė" apyvarta?
2024 m. MB "Jūrė" nurodė 75 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Jūrė" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 904 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Jūrė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla“ (EVRK 9329), įsikūrusi Druskininkai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Jūrė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą