MB "Janšvara" — įmonės kodas 305590091
- Įmonės kodas
- 305590091
- PVN nr.
- 305590091
- Regionas / savivaldybė
- Šilalė
- Miestas
- Šilalė
- Adresas
- Šilalė, Nepriklausomybės g. 2-7, LT-75133, 75133 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8121 — Paprastasis pastatų valymas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Jul 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 050 | 5 220 | 9 190 | 9 370 | 6 905 |
| Visos pajamos | 2 050 | 5 220 | 9 190 | 9 370 | 6 905 |
| Pelnas prieš mokesčius | 679 | 1 240 | 821 | 2 746 | 698 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 679 | 1 240 | 862 | 2 709 | 686 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 8 289 | 6 926 | 5 562 | 4 267 | 3 141 |
| Trumpalaikis turtas | 1 026 | 2 039 | 2 728 | 5 647 | 2 121 |
| Visi įsipareigojimai | 296 | 70 | 41 | 308 | 90 |
| Nuosavas kapitalas | 729 | 1 969 | 2 687 | 5 385 | 2 072 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 339 NACE 8121 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Janšvara" 2024 m. nurodė 6 905 € apyvartą, tai yra 26,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Paprastasis pastatų valymas“ veiklos srities įmonių Šilalė. Įmonė uždirbo 686 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 9,9%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 90 €, o nuosavas kapitalas — 2 072 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Paprastasis pastatų valymas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Pradas LT" | Vilnius | 6 935 | 2 882 | — |
| UAB "Auksinė švara" | Vilnius | 6 854 | −663 | 5 |
| MB Derauto | Prienai | 6 752 | 6 145 | — |
| UAB "Adelada" | Šiauliai | 7 135 | −2 874 | — |
| MB Avalymas | Giedraičiai | 6 531 | 3 265 | 1 |
| UAB "A&R baldai" | Kaunas | 7 375 | −551 | — |
| MB "Švaros žvaigždės" | Kaunas | 7 432 | 1 997 | — |
| Kyanit MB | Varluvos k. | 7 527 | 2 829 | — |
Įtraukta į reitingus
- 89. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2023 m.
- 92. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Janšvara" apyvarta?
2024 m. MB "Janšvara" nurodė 6 905 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Janšvara" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 686 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 9,9%.
Kokia veikla užsiima MB "Janšvara"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Paprastasis pastatų valymas“ (EVRK 8121), įsikūrusi Šilalė.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Janšvara"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą