MB Ilgalaikio makiažo centras — įmonės kodas 305356918
- Įmonės kodas
- 305356918
- PVN nr.
- 305356918
- Regionas / savivaldybė
- Šilalė
- Miestas
- Šilalė
- Adresas
- Šilalė, Medvėgalio g. 7, LT-75129, 75129 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9621 — Vyrų ir moterų kirpyklų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Nov 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 570 | 19 710 | 22 760 | 2 065 | 5 120 |
| Visos pajamos | 570 | 19 710 | 22 760 | 2 065 | 5 120 |
| Pelnas prieš mokesčius | 15 | 1 365 | 596 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 2 426 | 319 |
| Grynasis pelnas | 15 | 1 297 | 566 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 2 426 | 319 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 221 | 9 982 | 3 172 | 5 | 258 |
| Visi įsipareigojimai | 205 | 8 669 | 1 292 | 552 | 1 124 |
| Nuosavas kapitalas | 16 | 1 313 | 1 880 | −547 | −866 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 183 NACE 9621 įmonių (2023).
Trumpai
MB Ilgalaikio makiažo centras 2023 m. nurodė 5 120 € apyvartą, tai yra 147,9% daugiau nei 2022 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonių Šilalė. Įmonė metus baigė patyrusi 319 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 124 €, o nuosavas kapitalas — −866 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Ciku ciku cut | Juodupėnų k. | 5 206 | 227 | — |
| UAB "Peaky Barbers" | Vilnius | 5 297 | −556 | 1 |
| MB Allure Beauty | Vilnius | 4 942 | −991 | — |
| UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "DAMERTA" | Vilnius | 4 900 | 2 047 | — |
| MB "Shineclinic" | Bajorų k. | 4 872 | −1 470 | — |
| MB "Ramutės Babičienės grožio namai" | Kaunas | 5 550 | −681 | — |
| MB Žirklių klubas | Vilnius | 5 550 | −2 870 | — |
| MB Era holistica | Palanga | 4 639 | 4 639 | — |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalė) pagal apyvartą 2023 m.
- 88. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Ilgalaikio makiažo centras apyvarta?
2023 m. MB Ilgalaikio makiažo centras nurodė 5 120 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Ilgalaikio makiažo centras dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 319 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB Ilgalaikio makiažo centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ (EVRK 9621), įsikūrusi Šilalė.
Norite išsamios įmonės analizės MB Ilgalaikio makiažo centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą