MB "Garsų miškas" — įmonės kodas 305179916
- Įmonės kodas
- 305179916
- PVN nr.
- 305179916
- Regionas / savivaldybė
- Varėnos r. sav.
- Miestas
- Trasninko k.
- Adresas
- Varėnos r. sav., Merkinės sen., Trasninko k., Šaltinių g. 18, LT-65343, 65343 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Jun 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 17 281 | 3 385 | 10 882 | 16 516 | 8 161 |
| Visos pajamos | 17 281 | 3 385 | 10 882 | 16 516 | 8 161 |
| Pelnas prieš mokesčius | 11 105 | 0 | 0 | 61 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 2 341 | 346 | 0 | 6 264 |
| Grynasis pelnas | 11 105 | 0 | 0 | 52 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 2 341 | 346 | 0 | 6 264 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 18 455 | 14 335 | 10 215 | 6 806 | 3 397 |
| Trumpalaikis turtas | 88 | 417 | 7 | 5 359 | 7 |
| Visi įsipareigojimai | 7 388 | 5 938 | 1 754 | 3 645 | 1 148 |
| Nuosavas kapitalas | 11 155 | 8 814 | 8 468 | 8 520 | 2 256 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 199 NACE 9020 įmonių (2023).
Trumpai
MB "Garsų miškas" 2023 m. nurodė 8 161 € apyvartą, tai yra 50,6% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 1 vietą tarp 3 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Varėnos r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 6 264 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 148 €, o nuosavas kapitalas — 2 256 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Kareivonių kaimo bendruomenė | Kareivonių k. | 2 365 | 0 | — |
| VšĮ "ENERGY TIME" | Kaunas | 8 175 | −1 967 | — |
| MB Vogue community | Vilnius | 8 175 | −218 | — |
| MB "Užiateka" | Vilnius | 8 237 | −5 982 | — |
| VšĮ Nida Jazz | Vilnius | 8 000 | 7 932 | 1 |
| VšĮ "Ridikėlių mokyklėlė" | Jonava | 7 891 | −34 | 1 |
| VšĮ "Lino lėlės" | Klaipėda | 7 851 | 721 | 1 |
| Folkloro ansamblis "Labingis" | Vilnius | 7 849 | 4 312 | — |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — TOP 21 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Varėnos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 81. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Garsų miškas" apyvarta?
2023 m. MB "Garsų miškas" nurodė 8 161 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Garsų miškas" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 6 264 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Garsų miškas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Trasninko k., Varėnos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Garsų miškas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą