MB "Eveliuks" — įmonės kodas 305714767
- Įmonės kodas
- 305714767
- PVN nr.
- 305714767
- Regionas / savivaldybė
- Šakiai
- Miestas
- Šakiai
- Adresas
- Šakiai, Bažnyčios g. 21-17, LT-71149, 71149 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9621 — Vyrų ir moterų kirpyklų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Mar 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 655 | 19 275 | 24 315 | 26 877 |
| Visos pajamos | 6 655 | 19 275 | 24 315 | 26 877 |
| Pelnas prieš mokesčius | 4 628 | 1 919 | 0 | 931 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 944 | 0 |
| Grynasis pelnas | 4 628 | 1 823 | 0 | 824 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 1 949 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 15 711 | 14 312 | 9 051 | 4 047 |
| Trumpalaikis turtas | 5 558 | 5 104 | 3 602 | 4 851 |
| Visi įsipareigojimai | 1 374 | 481 | 327 | 407 |
| Nuosavas kapitalas | 4 828 | 6 651 | 4 702 | 5 526 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 203 NACE 9621 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Eveliuks" 2024 m. nurodė 26 877 € apyvartą, tai yra 10,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonių Šakiai. Įmonė uždirbo 824 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 3,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 407 €, o nuosavas kapitalas — 5 526 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Individuali įmonė | Mažeikiai | 26 963 | 1 725 | 3 |
| UAB "Utas" | Kaunas | 26 734 | 0 | — |
| MB "Impress grožio namai" | Kaunas | 27 131 | 2 403 | — |
| MB DiNor | Kaunas | 27 285 | −1 495 | — |
| UAB "Brista" | Vilnius | 27 481 | 2 679 | 1 |
| MB "Darau grožį" | Vilnius | 26 196 | 16 937 | — |
| MB Insi grozio namai | Trakai | 26 020 | −4 381 | — |
| UAB "Spalvotos svajos" | Mažeikiai | 25 969 | 1 367 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šakiai) 2024 m.
- 16. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Šakiai) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šakiai) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Pelningiausios įmonės Šakiai savivaldybėje 2024 m.
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Šakiai) 2023 m.
- 17. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šakiai) pagal apyvartą 2023 m.
- 68. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 74. vieta — Pelningiausios įmonės Šakiai savivaldybėje 2022 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakiai savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės Šakiai savivaldybėje 2021 m.
- 95. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakiai savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Eveliuks" apyvarta?
2024 m. MB "Eveliuks" nurodė 26 877 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Eveliuks" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 824 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 3,1%.
Kiek darbuotojų turi MB "Eveliuks"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Eveliuks"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ (EVRK 9621), įsikūrusi Šakiai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Eveliuks"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą