MB DentaLab — įmonės kodas 305600226
- Įmonės kodas
- 305600226
- PVN nr.
- 305600226
- Regionas / savivaldybė
- Plungės r. sav.
- Miestas
- Grumblių k.
- Adresas
- Plungės r. sav., Paukštakių sen., Grumblių k., Rožių g. 3, LT-90489, 90489 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8623 — Odontologinės priežiūros praktikos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Aug 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 13 351 | 29 388 | 71 058 | 61 887 | 68 645 |
| Visos pajamos | 13 351 | 29 388 | 71 058 | 61 887 | 68 645 |
| Pelnas prieš mokesčius | 7 514 | 3 644 | 17 895 | 4 650 | 19 780 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 7 514 | 3 460 | 17 000 | 4 410 | 19 285 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 6 270 | 4 950 | 14 184 | 16 575 | 15 092 |
| Trumpalaikis turtas | 10 994 | 10 917 | 16 560 | 11 137 | 12 057 |
| Visi įsipareigojimai | 9 749 | 4 892 | 2 769 | 2 057 | 4 385 |
| Nuosavas kapitalas | 7 515 | 10 975 | 27 975 | 25 655 | 22 764 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 180 NACE 8623 įmonių (2024).
Trumpai
MB DentaLab 2024 m. nurodė 68 645 € apyvartą, tai yra 10,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Odontologinės priežiūros praktikos veikla“ veiklos srities įmonių Plungės r. sav.. Įmonė uždirbo 19 285 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 28,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 385 €, o nuosavas kapitalas — 22 764 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Odontologinės priežiūros praktikos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Alsėdžių odontologijos kabinetas | Alsėdžiai | 85 462 | 36 993 | — |
| UAB Žvėryno stomatologijos centras | Vilnius | 68 574 | −3 531 | 6 |
| MB "Ecoimplant" | Kaunas | 69 063 | 1 919 | — |
| Individuali įmonė | Klaipėda | 69 268 | 23 865 | 2 |
| UAB Dentes Vitae | Vilnius | 69 500 | 897 | 3 |
| MB "Vaivadent" | Vilnius | 69 534 | 19 629 | — |
| UAB "Dantų anatomija" | Vilnius | 67 598 | −507 | 3 |
| UAB Rimkų odontologijos kabinetas | Jonava | 69 794 | 23 357 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės sveikata ir socialinė rūpyba veiklos srityje (Plungės r. sav.) 2024 m.
- 5. vieta — TOP 15 įmonių sveikata ir socialinė rūpyba veiklos srityje (Plungės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 98. vieta — Pelningiausios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 5. vieta — TOP 12 įmonių sveikata ir socialinė rūpyba veiklos srityje (Plungės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB DentaLab apyvarta?
2024 m. MB DentaLab nurodė 68 645 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB DentaLab dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 19 285 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 28,1%.
Kokia veikla užsiima MB DentaLab?
Pagrindinė veiklos sritis – „Odontologinės priežiūros praktikos veikla“ (EVRK 8623), įsikūrusi Grumblių k., Plungės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB DentaLab?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą