MB Combat Vinni — įmonės kodas 306066234

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
306066234
PVN nr.
LT100014923712
Regionas / savivaldybė
Druskininkai
Miestas
Druskininkai
Adresas
Druskininkai, Mildos g. 2, LT-66111, 66111 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
8230 — Posėdžių ir verslo renginių organizavimas
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Mon Apr 18
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
85,6 tūkst. € 28,1%
Grynasis pelnas (2024)
48,6 tūkst. € 26,1%
Grynojo pelno marža
56,8%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2022–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.50 tūkst.202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis202220232024
Grynosios pardavimo pajamos16 63066 78285 570
Visos pajamos16 63066 78285 570
Pelnas prieš mokesčius13 48640 62351 126
Nuostolis prieš mokesčius000
Grynasis pelnas13 48638 51548 561
Grynasis nuostolis000
Ilgalaikis turtas052456 322
Trumpalaikis turtas1 07513 82015 293
Visi įsipareigojimai48913 24362 954
Nuosavas kapitalas5861 1018 661

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 177 NACE 8230 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
56,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
87,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
560,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB Combat Vinni 2024 m. nurodė 85 570 € apyvartą, tai yra 28,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Posėdžių ir verslo renginių organizavimas“ veiklos srities įmonių Druskininkai. Įmonė uždirbo 48 561 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 56,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 62 954 €, o nuosavas kapitalas — 8 661 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Posėdžių ir verslo renginių organizavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
VšĮ "Įvairi media"Vilnius82 1059 0141
MB "Dukart tu"Vilnius81 2226 0921
MB "Empatis"Vilnius90 41654 9341
MB "Šviesos virtuvė"Vilnius79 1505 298
UAB "Agrūnė"Vilkyškiai92 1301 2805
VšĮ Aplinkosaugos sprendimų centrasVilnius92 1460
IT Summit, MBVilnius78 61038 330
VšĮ "Meno idėja"Vilnius75 984−21

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB Combat Vinni apyvarta?

2024 m. MB Combat Vinni nurodė 85 570 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB Combat Vinni dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 48 561 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 56,8%.

Kokia veikla užsiima MB Combat Vinni?

Pagrindinė veiklos sritis – „Posėdžių ir verslo renginių organizavimas“ (EVRK 8230), įsikūrusi Druskininkai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą