MB Belcon — įmonės kodas 305889962
- Įmonės kodas
- 305889962
- PVN nr.
- LT100014343315
- Regionas / savivaldybė
- Jonavos r. sav.
- Miestas
- Žeimiai
- Adresas
- Jonavos r. sav., Žeimiai, Rožių g. 7, LT-55386, 55386 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Sep 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 18 983 | 86 715 | 97 971 | 103 001 |
| Visos pajamos | 18 983 | 86 715 | 97 971 | 103 001 |
| Pelnas prieš mokesčius | 10 566 | 23 237 | 24 034 | 16 711 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 10 566 | 22 075 | 22 832 | 15 875 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 7 375 | 13 667 | 27 816 | 34 047 |
| Trumpalaikis turtas | 6 648 | 13 377 | 12 712 | 10 228 |
| Visi įsipareigojimai | 3 408 | 2 304 | 13 956 | 17 828 |
| Nuosavas kapitalas | 10 666 | 24 740 | 26 572 | 26 447 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 365 NACE 7020 įmonių (2024).
Trumpai
MB Belcon 2024 m. nurodė 103 001 € apyvartą, tai yra 5,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 8 „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonių Jonavos r. sav.. Įmonė uždirbo 15 875 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 15,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 17 828 €, o nuosavas kapitalas — 26 447 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Infinus | Panevėžys | 102 980 | 45 187 | — |
| UAB "Rezas" | Papiškių k. | 102 845 | 70 256 | 1 |
| UAB "Verslo Mylia" | Vilnius | 102 845 | 891 | 4 |
| UAB "ATGAIRA" | Kaunas | 103 157 | 77 239 | 2 |
| Viešoji įstaiga "DESA" | Vilnius | 102 795 | 14 258 | 2 |
| UAB "Personalo valdymo inovacijos" | Kaunas | 102 721 | −21 753 | 2 |
| Private Project Advisors MB | Panevėžys | 103 365 | 60 362 | — |
| UAB "Nextury Ventures" | Vilnius | 103 445 | −425 893 | 5 |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Jonavos r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Jonavos r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Jonavos r. sav.) 2023 m.
- 15. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Jonavos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 97. vieta — Pelningiausios įmonės Jonavos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Pelningiausios įmonės Jonavos r. sav. savivaldybėje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Belcon apyvarta?
2024 m. MB Belcon nurodė 103 001 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Belcon dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 15 875 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 15,4%.
Kokia veikla užsiima MB Belcon?
Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Žeimiai, Jonavos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Belcon?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą