MB Auteva — įmonės kodas 305743562
- Įmonės kodas
- 305743562
- PVN nr.
- LT100014091619
- Regionas / savivaldybė
- Plungė
- Miestas
- Plungė
- Adresas
- Plungė, S. Nėries g. 40-2, LT-90167, 90167 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4781 — Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Apr 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 154 700 | 465 591 | 344 819 | 54 197 |
| Visos pajamos | 154 700 | 465 591 | 344 819 | 54 197 |
| Pelnas prieš mokesčius | 7 806 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 9 246 | 5 764 | 0 |
| Grynasis pelnas | 7 806 | 0 | 0 | 3 561 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 9 246 | 5 764 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 15 513 | 8 513 |
| Trumpalaikis turtas | 7 903 | 39 560 | 81 945 | 2 773 |
| Visi įsipareigojimai | 97 | 41 000 | 104 733 | 15 000 |
| Nuosavas kapitalas | 7 806 | −1 440 | −7 275 | −3 714 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 948 NACE 4781 įmonių (2024).
Trumpai
MB Auteva 2024 m. nurodė 54 197 € apyvartą, tai yra 84,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 5 vietą tarp 8 „Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Plungė. Įmonė uždirbo 3 561 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 6,6%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 15 000 €, o nuosavas kapitalas — −3 714 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Salantas" | Plungė | 40 673 | 1 655 | 2 |
| MB Rata | Plungė | 18 719 | −1 614 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Gintuxservice" | Vilnius | 53 829 | −20 714 | 2 |
| MB "Udu" | Vilnius | 54 816 | 37 689 | — |
| MB "PARERA" | Gižų k. | 54 900 | −11 781 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Adaista" | Trupinėlių k. 4 | 54 938 | −1 700 | 1 |
| MB Galingi auto | Šiauliai | 55 047 | 12 341 | — |
| MB Jonytas | Paluknių k. 3 | 53 250 | 14 473 | — |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Plungė savivaldybėje 2024 m.▲ 32 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — TOP 100 įmonių prekyba veiklos srityje (Plungė) pagal apyvartą 2024 m.▼ 49 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Plungė savivaldybėje 2023 m.
- 40. vieta — TOP 100 įmonių prekyba veiklos srityje (Plungė) pagal apyvartą 2023 m.
- 7. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Plungė savivaldybėje 2022 m.
- 51. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Auteva apyvarta?
2024 m. MB Auteva nurodė 54 197 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Auteva dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 3 561 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 6,6%.
Kokia veikla užsiima MB Auteva?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba“ (EVRK 4781), įsikūrusi Plungė.
Norite išsamios įmonės analizės MB Auteva?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą