MB "Arluga" — įmonės kodas 304245644
- Įmonės kodas
- 304245644
- PVN nr.
- LT100010310418
- Regionas / savivaldybė
- Biržų r. sav.
- Miestas
- Vabalninkas
- Adresas
- Biržų r. sav., Vabalninkas, B. Sruogos g. 57, LT-41320, 41320 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu May 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 892 | 14 585 | 5 773 | 4 690 | 18 190 | 850 |
| Visos pajamos | 1 892 | 14 585 | 5 773 | 4 690 | 18 190 | 850 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 983 | 985 | 0 | 1 114 | 196 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 866 | 0 | 0 | 1 831 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 983 | 477 | 0 | 1 058 | 196 |
| Grynasis nuostolis | 2 866 | 0 | 0 | 1 831 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 8 250 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 8 141 | 9 003 | 8 860 | 4 356 | 6 026 | 5 500 |
| Visi įsipareigojimai | 5 185 | 5 451 | 4 831 | 10 408 | 2 452 | 1 731 |
| Nuosavas kapitalas | 2 956 | 3 552 | 4 029 | 2 198 | 3 574 | 3 769 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 778 NACE 4941 įmonių (2023).
Trumpai
MB "Arluga" 2023 m. nurodė 850 € apyvartą, tai yra 95,3% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 12 vietą tarp 12 „Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonių Biržų r. sav.. Įmonė uždirbo 196 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 23,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 731 €, o nuosavas kapitalas — 3 769 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Paultransa" | Suosto k. | 7 286 | 1 731 | 2 |
| Individuali įmonė | Mieliūnų k. | 36 296 | −4 539 | — |
| Biržų rajono žemės ūkio bendrovė "Agaras" | Zaprutiškių k. | 41 405 | −18 486 | 2 |
| UAB "Transaidas" | Biržų k. | 90 822 | −16 637 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Vilkikas" | Garliava | 844 | −1 307 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Festina" | Biruliškių k. | 840 | −2 413 836 | — |
| MB "Mano krovinys" | Kaunas | 831 | 54 | — |
| UAB "IRVIDA" | Kretinga | 870 | 1 737 | — |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje (Biržų r. sav.) 2023 m.
- 15. vieta — TOP 15 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Biržų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 86. vieta — Pelningiausios įmonės Biržų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Arluga" apyvarta?
2023 m. MB "Arluga" nurodė 850 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Arluga" dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 196 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 23,1%.
Kokia veikla užsiima MB "Arluga"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Vabalninkas, Biržų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Arluga"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą