Mažoji bendrija "Jono švara" — įmonės kodas 305653563
- Įmonės kodas
- 305653563
- PVN nr.
- 305653563
- Regionas / savivaldybė
- Zarasai
- Miestas
- Zarasai
- Adresas
- Zarasai, Vytauto g. 7-1, LT-32130, 32130 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8121 — Paprastasis pastatų valymas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Nov 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 1 832 | 15 020 | 8 750 | 990 |
| Visos pajamos | — | 1 832 | 15 020 | 8 750 | 990 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 360 | 5 721 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 649 | 0 | 0 | 1 145 | 457 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 292 | 5 435 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 2 649 | 0 | 0 | 1 145 | 457 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 9 691 | 6 879 | 4 068 | 1 256 |
| Trumpalaikis turtas | 7 705 | 1 390 | 7 043 | 5 834 | 5 560 |
| Visi įsipareigojimai | 399 | 9 783 | 310 | 246 | −233 |
| Nuosavas kapitalas | −2 639 | 1 298 | 6 733 | 5 588 | 5 131 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 339 NACE 8121 įmonių (2024).
Trumpai
Mažoji bendrija "Jono švara" 2024 m. nurodė 990 € apyvartą, tai yra 88,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Paprastasis pastatų valymas“ veiklos srities įmonių Zarasai. Įmonė metus baigė patyrusi 457 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė −233 €, o nuosavas kapitalas — 5 131 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Paprastasis pastatų valymas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Paunera" | Zarasai | 36 281 | 14 880 | 3 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "MEJUVITA" | Klaipėda | 1 000 | −947 | 3 |
| MB TavoEvigo | Vilnius | 926 | 386 | — |
| Asociacija "Namų laumės" | Vilnius | 1 090 | −632 | — |
| MB "Okclean" | Vilnius | 1 140 | 665 | — |
| MB "Švaros brizas" | Kaunas | 800 | −4 160 | 9 |
| MB Neidesa | Kaunas | 742 | 509 | — |
| UAB CLEAN DEAL | Mažeikiai | 720 | 508 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 76. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Mažoji bendrija "Jono švara" apyvarta?
2024 m. Mažoji bendrija "Jono švara" nurodė 990 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Mažoji bendrija "Jono švara" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 457 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Mažoji bendrija "Jono švara"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Paprastasis pastatų valymas“ (EVRK 8121), įsikūrusi Zarasai.
Norite išsamios įmonės analizės Mažoji bendrija "Jono švara"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą