Mažoji bendrija Flow tactics — įmonės kodas 306368389
- Įmonės kodas
- 306368389
- PVN nr.
- 306368389
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Pavilnionių g. 73-16, LT-06257, 06257 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8569 — Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Jul 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2023–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 7 800 | 9 955 |
| Visos pajamos | 7 800 | 9 955 |
| Pelnas prieš mokesčius | 5 027 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 6 666 |
| Grynasis pelnas | 5 027 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 6 666 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 5 163 | 2 191 |
| Visi įsipareigojimai | 6 | 3 700 |
| Nuosavas kapitalas | 5 157 | −1 509 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 241 NACE 8569 įmonių (2024).
Trumpai
Mažoji bendrija Flow tactics 2024 m. nurodė 9 955 € apyvartą, tai yra 27,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 122 vietą tarp 210 „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė metus baigė patyrusi 6 666 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 700 €, o nuosavas kapitalas — −1 509 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Viešoji įstaiga "EUROPOS NAMAI" | Vilnius | 10 000 | −10 156 | 2 |
| VšĮ Pliuralistinis pasaulis | Vilnius | 10 000 | −4 577 | 1 |
| MB Mokomanija | Vilnius | 9 900 | 1 680 | — |
| MB Tvarumo balsas | Vilnius | 9 900 | 596 | — |
| VšĮ "Sporto industrijos kompetencijų centras" | Vilnius | 10 209 | 0 | 1 |
| MB "Jausmų žiedas" | Vilnius | 10 325 | 4 051 | — |
| MB Vigema | Vilnius | 9 285 | 1 411 | — |
| MB Vuclt | Vilnius | 9 164 | −1 758 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Mažoji bendrija Flow tactics apyvarta?
2024 m. Mažoji bendrija Flow tactics nurodė 9 955 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Mažoji bendrija Flow tactics dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 6 666 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Mažoji bendrija Flow tactics?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 8569), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės Mažoji bendrija Flow tactics?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą