LS Marijampolės kraštas — įmonės kodas 305719294
- Įmonės kodas
- 305719294
- PVN nr.
- 305719294
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Perkūnkiemio g. 47-76, LT-12101, 12101 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8569 — Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Mar 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 464 | 4 771 | 21 747 | 5 652 |
| Visos pajamos | 464 | 4 771 | 21 747 | 5 652 |
| Pelnas prieš mokesčius | 312 | 174 | 2 189 | 936 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 312 | 174 | 1 861 | 796 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | — | — | — | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 312 | 174 | 2 189 | 936 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 241 NACE 8569 įmonių (2024).
Trumpai
LS Marijampolės kraštas 2024 m. nurodė 5 652 € apyvartą, tai yra 74,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 138 vietą tarp 210 „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė uždirbo 796 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 14,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 936 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Viva statera" | Vilnius | 5 684 | 2 870 | — |
| VšĮ "Kelio knyga" | Vilnius | 5 790 | −1 826 | 1 |
| VšĮ "Bunastos sportas" | Vilnius | 5 229 | −17 | 1 |
| MB "Augustė ir gustė" | Vilnius | 5 171 | −937 | — |
| UAB "Ursa alba" | Vilnius | 5 101 | 1 038 | 1 |
| VšĮ "Penki elementai" | Vilnius | 5 065 | 956 | — |
| VšĮ "Laimikis.lt" | Vilnius | 6 357 | 2 630 | 1 |
| MB Fluenta noris | Vilnius | 4 810 | −4 700 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra LS Marijampolės kraštas apyvarta?
2024 m. LS Marijampolės kraštas nurodė 5 652 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar LS Marijampolės kraštas dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 796 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 14,1%.
Kokia veikla užsiima LS Marijampolės kraštas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 8569), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės LS Marijampolės kraštas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą