Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga — įmonės kodas 191926546
- Įmonės kodas
- 191926546
- PVN nr.
- 191926546
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Giedraičių g. 2-8, LT-09307, 09307 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9492 — Politinių organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Jun 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 26 431 | 24 469 | 26 364 | 8 112 | 8 754 | 17 068 | 11 008 | 9 685 | 17 351 | 10 381 |
| Visos pajamos | 26 431 | 24 469 | 26 364 | 8 112 | 8 754 | 17 068 | 11 008 | 9 685 | 17 351 | 10 381 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 569 | 565 | 0 | 0 | 2 110 | 596 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 554 | 3 261 | 0 | 0 | 735 | 924 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 3 569 | 565 | 0 | 0 | 2 110 | 596 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 1 554 | 3 261 | 0 | 0 | 735 | 924 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 5 473 | 6 604 | 4 484 | 1 212 | 3 367 | 6 313 | 4 144 | 3 291 | 6 935 | 4 062 |
| Visi įsipareigojimai | 248 | 813 | 416 | 403 | 448 | 2 798 | 1 364 | 1 435 | 5 079 | 2 206 |
| Nuosavas kapitalas | 3 569 | 5 791 | 4 068 | 809 | 2 919 | 3 515 | 2 780 | 1 856 | 1 856 | 1 856 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 7 NACE 9492 įmonių (2024).
Trumpai
Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga 2024 m. nurodė 10 381 € apyvartą, tai yra 40,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 6 „Politinių organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 206 €, o nuosavas kapitalas — 1 856 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Politinių organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Viešoji įstaiga "Socialinis veiksmas" | Vilnius | 12 727 | 3 391 | 4 |
| VšĮ "Politika šiandien" | Vilnius | 5 720 | −3 413 | 1 |
| Jaunųjų konservatorių lyga | Vilnius | 30 248 | −10 131 | — |
| Viešoji įstaiga jaunimo centras "BABILONAS" | Vilnius | 33 054 | 8 | 1 |
| VšĮ "VERSLO INICIATYVA" | Kaunas | 11 675 | −4 956 | — |
| VšĮ Valstybingumo raidos institutas | Kaunas | 13 915 | −11 090 | 2 |
| Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Jonavos skyrius | Jonava | 2 206 | 121 | — |
| Viešoji įstaiga "Actio Catholica Patria" Jaunimo namai | Kulautuva | 18 581 | −2 787 | 1 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga apyvarta?
2024 m. Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga nurodė 10 381 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga?
Pagrindinė veiklos sritis – „Politinių organizacijų veikla“ (EVRK 9492), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą