IT level, UAB — įmonės kodas 302573496

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
302573496
PVN nr.
LT100013224418
Regionas / savivaldybė
Panevėžio r. sav.
Miestas
Dembavos k.
Adresas
Panevėžio r. sav., Velžio sen., Dembavos k., Pajuosčio pl. 45B, LT-38181, 38181 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
6290 — Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Thu Dec 09
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
480 € 69,2%
Grynasis pelnas (2024)
55,7 tūkst. € 3 550,8%
Grynojo pelno marža
11 610,4%
Darbuotojai
1 0,0%

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.50 tūkst.60 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0001112015201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.800 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos10 29810 0746 8087 67524 56522 66834 6784 4771 558480
Visos pajamos10 29810 0746 8087 67524 56522 66834 6784 4771 558480
Pelnas prieš mokesčius2723 8922 4504 79618 52229 33226 7520056 659
Nuostolis prieš mokesčius0000000000
Grynasis pelnas2313 6902 3274 55617 59627 86525 41420 149055 730
Grynasis nuostolis000000001 6150
Vidutinis darbuotojų skaičius1111111
Ilgalaikis turtas3 29723 60523 35729 418888 986734 529486 784380 993308 740220 105
Trumpalaikis turtas10 63313 80432895879 637204 676249 630230 815229 952
Visi įsipareigojimai019 7893 7385 010846 974674 203596 083515 096425 643280 414
Nuosavas kapitalas13 93017 62019 94724 50342 09969 96395 377115 527113 912169 643
Apmokėtas įstatinis kapitalas2 8962 8962 8962 8962 8962 8962 8962 8962 8962 896

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 509 NACE 6290 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
11 610,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
480 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
62,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
32,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

IT level, UAB 2024 m. nurodė 480 € apyvartą, tai yra 69,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Panevėžio r. sav.. Įmonė uždirbo 55 730 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 11 610,4%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 280 414 €, o nuosavas kapitalas — 169 643 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB Debesų serveriaiVilnius467439
UAB "AK Baltic"Vilnius460−9 3791
MB "Tobula"Vilnius500474
MB "Auzara"Druskininkai500−2 008
UAB "Fantum"Vilnius5000
UAB "Mobile Angels"Vilnius443−47 4162
UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "ŽALIASIS TAKAS"Vilnius5232341
UAB "Escrowpack"Šveicarijos k.421−3 1821

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra IT level, UAB apyvarta?

2024 m. IT level, UAB nurodė 480 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar IT level, UAB dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 55 730 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 11 610,4%.

Kiek darbuotojų turi IT level, UAB?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima IT level, UAB?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla“ (EVRK 6290), įsikūrusi Dembavos k., Panevėžio r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą