Individuali įmonė — įmonės kodas 305204351

Įmonės kodas
305204351
PVN nr.
LT100015965612
Regionas / savivaldybė
Panevėžys
Miestas
Panevėžys
Adresas
Panevėžys, Dariaus ir Girėno g. 5-28, LT-37367, 37367 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
7112 — Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla
Teisinė forma
Individuali įmonė
Registracijos data
2019-07-04
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
53,9 tūkst. € 19,8%
Grynasis pelnas (2024)
9 586 € 57,5%
Grynojo pelno marža
17,8%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2020–2024, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.50 tūkst.2020202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.25 tūkst.2020202220232024

Pajamos ir rezultatas

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.50 tūkst.2020202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0001112020202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.2020202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2020202220232024
Grynosios pardavimo pajamos21 81740 38245 03953 946
Visos pajamos21 81740 38245 03953 946
Pelnas prieš mokesčius10 05714 51623 75110 091
Nuostolis prieš mokesčius0000
Grynasis pelnas9 64514 19922 5639 586
Grynasis nuostolis0000
Vidutinis darbuotojų skaičius1
Ilgalaikis turtas8 1451 99924 18732 523
Trumpalaikis turtas5 29515 356690888
Visi įsipareigojimai−2 6585352 3131 261
Nuosavas kapitalas7 82813 86422 56432 150

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 727 NACE 7112 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
17,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
3,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
29,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Individuali įmonė 2024 m. nurodė 53 946 € apyvartą, tai yra 19,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 20 vietą tarp 45 „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ veiklos srities įmonių Panevėžys. Įmonė uždirbo 9 586 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 17,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 261 €, o nuosavas kapitalas — 32 150 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Car wash projects"Panevėžys50 143−5 6371
MB Amber Core EngineeringPanevėžys58 93633 661
UAB Telekomunikacinių paslaugų grupėPanevėžys44 624538 792
UAB "Panevėžio geodezija"Panevėžys43 239−13 5012
UAB "Gerepa"Panevėžys38 06416 9552
MB AD matavimaiPanevėžys71 0393931
UAB "Tailored automotive solutions"Panevėžys31 5753 0834
UAB "TOPOGRAFINIAI MATAVIMAI"Panevėžys77 26517 8162

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?

2024 m. Individuali įmonė nurodė 53 946 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Individuali įmonė dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 9 586 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 17,8%.

Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ (EVRK 7112), įsikūrusi Panevėžys.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą