Individuali įmonė — įmonės kodas 304750358

Įmonės kodas
304750358
PVN nr.
LT100011396511
Regionas / savivaldybė
Šilutė
Miestas
Šilutė
Adresas
Šilutė, Hermano Zudermano g. 5-3, LT-99177, 99177 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4752 — Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekyba
Teisinė forma
Individuali įmonė
Registracijos data
2018-01-17
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
41,8 tūkst. € 27,0%
Grynasis pelnas (2024)
496 € 49,7%
Grynojo pelno marža
1,2%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2019–2024, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.50 tūkst.60 tūkst.201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.50 tūkst.60 tūkst.201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos57 31856 27345 39044 73232 90841 789
Visos pajamos57 31856 27345 39044 73232 90841 789
Pelnas prieš mokesčius10 1721 0001 3701 0971 042542
Nuostolis prieš mokesčius000000
Grynasis pelnas10 1721 0001 3701 097986496
Grynasis nuostolis000000
Ilgalaikis turtas19 11614 93211 4937 7308 4815 169
Trumpalaikis turtas31 27933 26346 30157 82362 09256 946
Visi įsipareigojimai18 64515 44523 67430 33634 37025 414
Nuosavas kapitalas31 75032 75034 12035 21736 20336 701

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 843 NACE 4752 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
1,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
40,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
1,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Individuali įmonė 2024 m. nurodė 41 789 € apyvartą, tai yra 27,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 9 vietą tarp 11 „Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Šilutė. Įmonė uždirbo 496 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 1,2%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 25 414 €, o nuosavas kapitalas — 36 701 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "REGINASTA"Šilutė45 442−5 0883
UAB "Danguda"Šilutė21 0625002
MB "Aldovis"Šilutė14 0831 488
UAB "Stodera"Šilutė10 233−13 7051
UAB "Vilviltė"Šilutė96 070−4083
UAB "DAŽOSTA"Šilutė137 706−9 3802
UAB "Lirana"Šilutė182 0833 7125
Uždaroji akcinė bendrovė "Mažoji vilvė"Kaunas41 578−22 7141

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?

2024 m. Individuali įmonė nurodė 41 789 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Individuali įmonė dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 496 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 1,2%.

Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekyba“ (EVRK 4752), įsikūrusi Šilutė.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą