Individuali įmonė — įmonės kodas 302323628

Įmonės kodas
302323628
PVN nr.
LT100007581918
Regionas / savivaldybė
Kėdainių r. sav.
Miestas
Pelėdnagių k.
Adresas
Kėdainių r. sav., Pelėdnagių sen., Pelėdnagių k., V. Koncevičiaus g. 20-28, LT-58161, 58161 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
5611 — Restoranų veikla
Teisinė forma
Individuali įmonė
Registracijos data
2009-03-25
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2019)
41,8 tūkst. €
Grynasis pelnas (2019)
1 947 €
Grynojo pelno marža
4,7%
Darbuotojai
3

Apyvartos raida

2019–2019, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.2019

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.2019

Pajamos ir rezultatas

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.2019Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

01232019

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.4 tūkst.2019Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2019
Grynosios pardavimo pajamos41 832
Visos pajamos41 832
Pelnas prieš mokesčius2 093
Nuostolis prieš mokesčius0
Grynasis pelnas1 947
Grynasis nuostolis0
Vidutinis darbuotojų skaičius3
Ilgalaikis turtas923
Trumpalaikis turtas4 194
Visi įsipareigojimai1 383
Nuosavas kapitalas3 734

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 986 NACE 5611 įmonių (2019).

Grynojo pelno marža
4,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
13,9 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
27,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
52,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Individuali įmonė 2019 m. nurodė 41 832 € apyvartą ir užėmė 12 vietą tarp 15 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Kėdainių r. sav.. Įmonė uždirbo 1 947 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 4,7%. 2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 383 €, o nuosavas kapitalas — 3 734 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Ligmita"Sirutiškio k.44 692−1 0064
Uždaroji akcinė bendrovė "Mitėniškiai"Mitėniškių k.31 84011 6104
"Robertino" MBDotnuva31 5904 2311
Individuali įmonėKrakių k.65 37812 4992
MB "Mapola"Pajieslio k.13 5411 895
MB "Puodynė"Krakės70 580−3 5253
MB Partis maistasNociūnų k.11 4751 015
Individuali įmonėJosvainiai72 4001 0736

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?

2019 m. Individuali įmonė nurodė 41 832 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Individuali įmonė dirba pelningai?

Taip. 2019 m. įmonė uždirbo 1 947 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 4,7%.

Kiek darbuotojų turi Individuali įmonė?

2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Pelėdnagių k., Kėdainių r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą