Individuali įmonė — įmonės kodas 301541143

Įmonės kodas
301541143
PVN nr.
LT100004459717
Regionas / savivaldybė
Alytus
Miestas
Alytus
Adresas
Alytus, Ulonų g. 10-31, LT-62156, 62156 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
5226 — Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla
Teisinė forma
Individuali įmonė
Registracijos data
2008-02-11
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
430,1 tūkst. € 27,7%
Grynasis pelnas (2024)
2 620 € 19,3%
Grynojo pelno marža
0,6%
Darbuotojai
1 0,0%

Apyvartos raida

2023–2024, EUR

0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.400 tūkst.20232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.20232024

Pajamos ir rezultatas

0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.400 tūkst.20232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

00011120232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.20232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20232024
Grynosios pardavimo pajamos336 818430 069
Visos pajamos336 818430 069
Pelnas prieš mokesčius3 8213 082
Nuostolis prieš mokesčius00
Grynasis pelnas3 2482 620
Grynasis nuostolis00
Vidutinis darbuotojų skaičius11
Ilgalaikis turtas38 82832 045
Trumpalaikis turtas107 737100 603
Visi įsipareigojimai077 975
Nuosavas kapitalas51 59154 673

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 139 NACE 5226 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
0,6%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
430,1 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
58,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
4,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Individuali įmonė 2024 m. nurodė 430 069 € apyvartą, tai yra 27,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 9 vietą tarp 18 „Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla“ veiklos srities įmonių Alytus. Įmonė uždirbo 2 620 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 77 975 €, o nuosavas kapitalas — 54 673 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Trevio UABAlytus334 3526 3857
UAB "Audeima"Alytus296 28321 3645
MB "Alto LT"Alytus609 29712 9351
UAB "Vektura"Alytus696 73012 5922
UAB "CL Logistic"Alytus700 111250
UAB ALTRANS LTAlytus110 664−16 684
UAB "Ameritus"Alytus916 83623 3377
UAB "SEPTUSA"Alytus938 278−8 2529

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?

2024 m. Individuali įmonė nurodė 430 069 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Individuali įmonė dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 620 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,6%.

Kiek darbuotojų turi Individuali įmonė?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla“ (EVRK 5226), įsikūrusi Alytus.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą