Individuali įmonė — įmonės kodas 300016356

Įmonės kodas
300016356
PVN nr.
LT100004795712
Regionas / savivaldybė
Ukmergė
Miestas
Ukmergė
Adresas
Ukmergė, S. Daukanto g. 75-1, LT-20179, 20179 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
5611 — Restoranų veikla
Teisinė forma
Individuali įmonė
Registracijos data
2004-04-07
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
56,6 tūkst. € 39,5%
Grynasis pelnas (2024)
−4 650 € 37,0%
Grynojo pelno marža
−8,2%
Darbuotojai
2 0,0%

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−15 tūkst.−10 tūkst.−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0123452015201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos67 76481 57668 88386 31394 83880 2173 02530 90640 60256 622
Visos pajamos67 76481 57668 88386 31394 83880 2173 02530 90640 60256 622
Pelnas prieš mokesčius018010 6629 13815 7160000
Nuostolis prieš mokesčius2 71705 07100012 3733 5767 3814 650
Grynasis pelnas018010 6628 68114 9300000
Grynasis nuostolis2 71705 07100012 3733 5767 3814 650
Vidutinis darbuotojų skaičius5542222
Ilgalaikis turtas111157638598979797
Trumpalaikis turtas8 2766 3454 37911 36220 55134 35921 05217 05910 6965 246
Visi įsipareigojimai4 1132 1645 2701 8722 9531 64041921 021220
Nuosavas kapitalas4 1644 182−8909 49118 17433 10420 73117 1549 7725 123

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 2 155 NACE 5611 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−8,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
28,3 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
4,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−90,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Individuali įmonė 2024 m. nurodė 56 622 € apyvartą, tai yra 39,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 8 vietą tarp 9 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Ukmergė. Įmonė metus baigė patyrusi 4 650 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 220 €, o nuosavas kapitalas — 5 123 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB "Šilkinė virtuvė"Ukmergė29 695−11 4612
UAB "Roelis"Ukmergė109 80510 4993
UAB "FORS Group"Ukmergė121 7317 4016
UAB "Daulagiris"Ukmergė133 2953 2455
UAB "Daigola"Ukmergė156 499−5 9666
UAB "Paulitukas"Ukmergė256 6403 96911
MB "Suvalkietiška virtuvė LT"Kaunas56 632−6 0473
MB "Greita sveika"Kaunas56 676−1 4482

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?

2024 m. Individuali įmonė nurodė 56 622 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Individuali įmonė dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 4 650 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi Individuali įmonė?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Ukmergė.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą