Individuali įmonė — įmonės kodas 300008605

Įmonės kodas
300008605
PVN nr.
LT100000889712
Regionas / savivaldybė
Elektrėnai
Miestas
Elektrėnai
Adresas
Elektrėnai, Pergalės g. 9-36, LT-26127, 26127 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4321 — Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas
Teisinė forma
Individuali įmonė
Registracijos data
2004-03-05
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2018)
437,7 tūkst. € 22,8%
Grynasis pelnas (2018)
2 633 € 95,7%
Grynojo pelno marža
0,6%
Darbuotojai
8

Apyvartos raida

2016–2018, EUR

0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.201620172018

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.201620172018

Pajamos ir rezultatas

0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.201620172018Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

02468201620172018

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.201620172018Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201620172018
Grynosios pardavimo pajamos692 838567 077437 659
Visos pajamos692 838567 077437 659
Pelnas prieš mokesčius000
Nuostolis prieš mokesčius000
Grynasis pelnas15 07460 9982 633
Grynasis nuostolis000
Vidutinis darbuotojų skaičius8
Ilgalaikis turtas236 908349 397346 401
Trumpalaikis turtas2 4704 32912 146
Visi įsipareigojimai6 80125 24327 431
Nuosavas kapitalas232 577328 483331 116

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 708 NACE 4321 įmonių (2018).

Grynojo pelno marža
0,6%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
54,7 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
7,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
0,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Individuali įmonė 2018 m. nurodė 437 659 € apyvartą, tai yra 22,8% mažiau nei 2017 m. ir užėmė 1 vietą tarp 3 „Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas“ veiklos srities įmonių Elektrėnai. Įmonė uždirbo 2 633 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,6%. 2018 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 8 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 27 431 €, o nuosavas kapitalas — 331 116 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB EnerjutaElektrėnai395 09249 8814
UAB "Elstarta"Elektrėnai312 861−28 8937
Uždaroji akcinė bendrovė "Apšildymo ir ventiliacijos automatizavimo centras"Kaunas437 660−114 7608
UAB "Teravitus"Vilnius438 0611 580
UAB "Prosta"Gaukštonių k.438 56011 6923
UAB Charge in LTVilnius436 4801 6014
UAB "Ateities sistemos"Lekėčiai440 2834 09210
"Apsaugos ir IT sprendimai", UABVilnius443 522−170 652

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?

2018 m. Individuali įmonė nurodė 437 659 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Individuali įmonė dirba pelningai?

Taip. 2018 m. įmonė uždirbo 2 633 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,6%.

Kiek darbuotojų turi Individuali įmonė?

2018 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 8 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas“ (EVRK 4321), įsikūrusi Elektrėnai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą