Individuali įmonė — įmonės kodas 280335920
- Įmonės kodas
- 280335920
- PVN nr.
- LT803359219
- Regionas / savivaldybė
- Telšių r. sav.
- Miestas
- Ryškėnų k.
- Adresas
- Telšių r. sav., Ryškėnų sen., Ryškėnų k. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Individuali įmonė
- Registracijos data
- Tue Nov 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 446 547 | 461 113 | 621 233 | 677 511 | 495 628 | 364 319 | 369 322 | 4 523 | 0 |
| Visos pajamos | 446 547 | 461 113 | 621 233 | 677 511 | 495 628 | 364 319 | 369 322 | 4 523 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 11 945 | 0 | 0 | 0 | 10 013 | 13 507 | 23 599 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 34 349 | 24 330 | 29 011 | 0 | 0 | 0 | 16 681 | 7 234 |
| Grynasis pelnas | 11 945 | 0 | 0 | 0 | 10 013 | 12 899 | 23 599 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 34 349 | 24 330 | 29 011 | 0 | 0 | 0 | 16 681 | 7 234 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 13 | 13 | 11 | 10 | 8 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 99 435 | 155 901 | 109 276 | 93 300 | 56 292 | 42 737 | 11 826 | 12 105 | 11 766 |
| Trumpalaikis turtas | 72 284 | 98 659 | 69 869 | 96 351 | 95 668 | 66 609 | 108 823 | 5 531 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 77 858 | 177 240 | 117 128 | 135 421 | 86 466 | 37 895 | 29 639 | 769 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 93 861 | 77 320 | 62 017 | 54 230 | 65 494 | 71 451 | 91 010 | 16 867 | 11 766 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 828 NACE 4941 įmonių (2024).
Trumpai
Individuali įmonė 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 14 vietą tarp 14 „Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonių Telšių r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 7 234 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 11 766 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Pretija" | Ryškėnų k. | 0 | 0 | — |
| MB "Transmikras" | Upynos k. | 1 030 | −157 | — |
| UAB "Jarvita" | Ožtakių k. | 3 800 | −2 158 | 1 |
| MB "Šarveža" | Vembūtų k. | 10 687 | 2 336 | — |
| UAB "Prie kelio" | Tryškiai | 11 522 | −2 496 | 1 |
| UAB Sangitrans | Kuodžių k. | 12 000 | 9 | — |
| MB "Ernemansa" | Kaunatavos k. | 16 620 | 6 590 | — |
| L. Stankūno MB | Luokė | 32 617 | 6 355 | — |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje (Telšių r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Telšių r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje (Telšių r. sav.) 2023 m.
- 15. vieta — TOP 18 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Telšių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 28. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2023 m.
- 62. vieta — Didžiausi darbdaviai Telšių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Pelningiausios įmonės Telšių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Didžiausios Telšių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Telšių r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 45. vieta — Didžiausi darbdaviai Telšių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Didžiausios Telšių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Pelningiausios įmonės Telšių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Telšių r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 37. vieta — Didžiausios Telšių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Didžiausi darbdaviai Telšių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės Telšių r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 21. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Telšių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 25. vieta — Didžiausios Telšių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 32. vieta — Didžiausi darbdaviai Telšių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 63. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?
2024 m. Individuali įmonė nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Individuali įmonė dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 7 234 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Individuali įmonė?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Ryškėnų k., Telšių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Individuali įmonė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą