Individuali įmonė — įmonės kodas 181524741
- Įmonės kodas
- 181524741
- PVN nr.
- LT815247410
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, J. Savickio g. 4-7, LT-01108, 01108 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4777 — Laikrodžių, papuošalų ir juvelyrinių dirbinių mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Individuali įmonė
- Registracijos data
- 1998-10-26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2019, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 |
|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 168 954 |
| Visos pajamos | 168 954 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 |
| Grynasis pelnas | 5 961 |
| Grynasis nuostolis | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 6 |
| Ilgalaikis turtas | 1 231 |
| Trumpalaikis turtas | 93 633 |
| Visi įsipareigojimai | 37 990 |
| Nuosavas kapitalas | 56 874 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 163 NACE 4777 įmonių (2019).
Trumpai
Individuali įmonė 2019 m. nurodė 168 954 € apyvartą ir užėmė 26 vietą tarp 61 „Laikrodžių, papuošalų ir juvelyrinių dirbinių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė uždirbo 5 961 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 3,5%. 2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 37 990 €, o nuosavas kapitalas — 56 874 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Laikrodžių, papuošalų ir juvelyrinių dirbinių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Adamand" | Vilnius | 169 614 | −911 | 6 |
| MB "AUKSO CENTRAS" | Vilnius | 193 370 | 60 720 | 4 |
| UAB "Diamante ir co" | Vilnius | 137 767 | −148 037 | 4 |
| UAB "Viltaima" | Vilnius | 213 577 | 32 780 | 6 |
| Individuali įmonė | Vilnius | 117 961 | 14 183 | 2 |
| UAB "Safyras ir zefyras" | Vilnius | 116 347 | −7 567 | 7 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "SAVAS LAIKAS" | Vilnius | 108 861 | −30 433 | 2 |
| Individuali įmonė | Vilnius | 229 612 | 1 321 | 1 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?
2019 m. Individuali įmonė nurodė 168 954 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Individuali įmonė dirba pelningai?
Taip. 2019 m. įmonė uždirbo 5 961 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 3,5%.
Kiek darbuotojų turi Individuali įmonė?
2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Laikrodžių, papuošalų ir juvelyrinių dirbinių mažmeninė prekyba“ (EVRK 4777), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės Individuali įmonė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą