Individuali įmonė — įmonės kodas 181330028

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
181330028
PVN nr.
LT813300219
Regionas / savivaldybė
Elektrėnų sav.
Miestas
Vievis
Adresas
Elektrėnų sav., Vievis, Šermukšnių g. 2, LT-21379, 21379 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4941 — Krovininis kelių transportas
Teisinė forma
Individuali įmonė
Registracijos data
1995-04-28
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2017)
263,7 tūkst. € 28,7%
Grynasis pelnas (2017)
75,0 tūkst. € 8,3%
Grynojo pelno marža
28,4%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2016–2017, EUR

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.250 tūkst.20162017

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.20162017

Pajamos ir rezultatas

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.250 tūkst.20162017Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.20162017Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20162017
Grynosios pardavimo pajamos204 959263 743
Visos pajamos204 959263 743
Pelnas prieš mokesčius72 90278 924
Nuostolis prieš mokesčius00
Grynasis pelnas69 25774 978
Grynasis nuostolis00
Ilgalaikis turtas94 08666 094
Trumpalaikis turtas30 40643 070
Visi įsipareigojimai13 04010 240
Nuosavas kapitalas111 45298 924

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 3 755 NACE 4941 įmonių (2017).

Grynojo pelno marža
28,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
9,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
75,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Individuali įmonė 2017 m. nurodė 263 743 € apyvartą, tai yra 28,7% daugiau nei 2016 m. ir užėmė 15 vietą tarp 30 „Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonių Elektrėnų sav.. Įmonė uždirbo 74 978 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 28,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 10 240 €, o nuosavas kapitalas — 98 924 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB LikMOKalninių Mijaugonių k.268 497−15 4092
"Baltijos deližansas", UABNaujųjų Kietaviškių k.237 960−10 2584
Trans etapas UABPanerių k.302 2776 9834
UAB "Porozovo transportas"Vievis220 51224 6034
UAB "Transdava"Vievis185 85114 8922
UAB "Ronima"Pylimų k.172 137−18 2674
MB "Semos transportas"Semeliškės169 53329 2353
Individuali įmonėVievis165 88124 3314

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?

2017 m. Individuali įmonė nurodė 263 743 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Individuali įmonė dirba pelningai?

Taip. 2017 m. įmonė uždirbo 74 978 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 28,4%.

Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Vievis, Elektrėnų sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą