Individuali įmonė — įmonės kodas 179910294

Įmonės kodas
179910294
PVN nr.
LT799102917
Regionas / savivaldybė
Tauragės r. sav.
Miestas
Griežpelkių I k.
Adresas
Tauragės r. sav., Lauksargių sen., Griežpelkių I k. Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4711 — Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais
Teisinė forma
Individuali įmonė
Registracijos data
2003-12-18
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2019)
60,9 tūkst. €
Grynasis pelnas (2019)
4 000 €
Grynojo pelno marža
6,6%
Darbuotojai
9

Apyvartos raida

2019–2019, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.2019

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.4 tūkst.2019

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.2019Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

02468102019

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.2019Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2019
Grynosios pardavimo pajamos60 850
Visos pajamos60 850
Pelnas prieš mokesčius4 000
Nuostolis prieš mokesčius0
Grynasis pelnas4 000
Grynasis nuostolis0
Vidutinis darbuotojų skaičius9
Ilgalaikis turtas9 067
Trumpalaikis turtas12 708
Visi įsipareigojimai14 323
Nuosavas kapitalas7 452

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 956 NACE 4711 įmonių (2019).

Grynojo pelno marža
6,6%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
6 761 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
65,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
53,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Individuali įmonė 2019 m. nurodė 60 850 € apyvartą ir užėmė 5 vietą tarp 5 „Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais“ veiklos srities įmonių Tauragės r. sav.. Įmonė uždirbo 4 000 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 6,6%. 2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 9 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 14 323 €, o nuosavas kapitalas — 7 452 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB GintritSkaudvilė74 1121682
UAB "DEIMVILĖ"Lauksargių k.33 4821 980
Uždaroji akcinė bendrovė "Batakiai"Batakių glž. st.95 437−2373
Individuali įmonėŠakių k.158 2344 7194
UAB "Rugedas ir Rojus"Vilnius60 714−6 611
UAB "Foodnet"Vilnius61 011−19 2491
MB "Anilė"Šiauliai60 6690
MB Parduotuvė "Žiedas"Kelmė61 100−1 5041

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?

2019 m. Individuali įmonė nurodė 60 850 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Individuali įmonė dirba pelningai?

Taip. 2019 m. įmonė uždirbo 4 000 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 6,6%.

Kiek darbuotojų turi Individuali įmonė?

2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 9 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais“ (EVRK 4711), įsikūrusi Griežpelkių I k., Tauragės r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą