Individuali įmonė — įmonės kodas 166618315

Įmonės kodas
166618315
PVN nr.
LT666183113
Regionas / savivaldybė
Mažeikių r. sav.
Miestas
Tirkšliai
Adresas
Mažeikių r. sav., Tirkšliai, Dariaus ir Girėno g. 30-2, LT-89328, 89328 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4782 — Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba
Teisinė forma
Individuali įmonė
Registracijos data
1995-08-25
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2019)
71,2 tūkst. €
Grynasis pelnas (2019)
−525 €
Grynojo pelno marža
−0,7%
Darbuotojai
3

Apyvartos raida

2019–2019, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.2019

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−1 tūkst.−1 tūkst.−800−600−400−20002019

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.2019Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

01232019

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.2019Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2019
Grynosios pardavimo pajamos71 153
Visos pajamos71 153
Pelnas prieš mokesčius0
Nuostolis prieš mokesčius525
Grynasis pelnas0
Grynasis nuostolis525
Vidutinis darbuotojų skaičius3
Ilgalaikis turtas211 472
Trumpalaikis turtas6 697
Visi įsipareigojimai16 560
Nuosavas kapitalas201 609

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 800 NACE 4782 įmonių (2019).

Grynojo pelno marža
−0,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
23,7 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
7,6%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−0,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Individuali įmonė 2019 m. nurodė 71 153 € apyvartą ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 525 € grynąjį nuostolį. 2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 16 560 €, o nuosavas kapitalas — 201 609 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "STARLETA"Seda34 5256533
Jnb sprendimai, MBNaikių k.26 2669 695
MB "Autonulis"Reivyčių k.16 203−4 031
UAB "Žemaitijos agra"Voverių k.379 92432 1493
UAB "Vilniaus padangos"Panevėžys71 232−8811
MB "Darbinis arklys"Vilnius71 25035 058
AutoBro, MBJonava70 9396 6632
UAB ULAS AUTODeveikiškių k.71 8425 6873

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?

2019 m. Individuali įmonė nurodė 71 153 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Individuali įmonė dirba pelningai?

2019 m. įmonė patyrė 525 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi Individuali įmonė?

2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba“ (EVRK 4782), įsikūrusi Tirkšliai, Mažeikių r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą