Individuali įmonė — įmonės kodas 163681716
- Įmonės kodas
- 163681716
- PVN nr.
- 163681716
- Regionas / savivaldybė
- Klaipėdos r. sav.
- Miestas
- Kalotės k.
- Adresas
- Klaipėdos r. sav., Kretingalės sen., Kalotės k. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4727 — Kitų maisto produktų mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Individuali įmonė
- Registracijos data
- 1999-05-13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 566 | 0 | 3 485 | 3 590 | 4 977 |
| Visos pajamos | 566 | 0 | 3 485 | 3 590 | 4 977 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 2 140 | 980 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 52 | 0 | 205 | 2 033 | 931 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 52 | 0 | 205 | 2 140 | 3 120 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 52 | — | 205 | 2 140 | 3 120 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 532 NACE 4727 įmonių (2024).
Trumpai
Individuali įmonė 2024 m. nurodė 4 977 € apyvartą, tai yra 38,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 13 vietą tarp 17 „Kitų maisto produktų mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Klaipėdos r. sav.. Įmonė uždirbo 931 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 18,7%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 3 120 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų maisto produktų mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Urbangile | Svencelės k. | 4 365 | 718 | — |
| MB EDK baldai | Šlapšilės k. | 2 231 | 838 | 1 |
| MB Pajūrio konsultacinė grupė | Kiškėnų k. | 12 588 | −1 725 | — |
| MB Skonių rojus | Žiaukų k. | 24 731 | 10 984 | 2 |
| UAB "Renmaksas" | Radailių k. | 30 678 | −23 311 | 2 |
| UAB "Adomaičių prekyba" | Klemiškės II k. | 35 938 | −296 | 1 |
| Mažoji bendrija Dosisters | Klemiškės II k. | 51 220 | 1 899 | — |
| UAB "Nara health" | Girkalių k. | 71 646 | 5 214 | 1 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?
2024 m. Individuali įmonė nurodė 4 977 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Individuali įmonė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 931 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 18,7%.
Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų maisto produktų mažmeninė prekyba“ (EVRK 4727), įsikūrusi Kalotės k., Klaipėdos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Individuali įmonė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą