Individuali įmonė — įmonės kodas 157682856

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
157682856
PVN nr.
LT576828515
Regionas / savivaldybė
Joniškis
Miestas
Joniškis
Adresas
Joniškis, Spaudos g. 36-1, LT-84130, 84130 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
6920 — Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais
Teisinė forma
Individuali įmonė
Registracijos data
1999-12-09
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
76,8 tūkst. € 9,2%
Grynasis pelnas (2024)
16,3 tūkst. € 20,3%
Grynojo pelno marža
21,2%
Darbuotojai
2 0,0%

Apyvartos raida

2020–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.20202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.20202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.20202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0112220202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.50 tūkst.20202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos57 66364 32477 76684 59376 810
Visos pajamos57 66364 32477 76684 59376 810
Pelnas prieš mokesčius8 6972 2415 33021 50717 151
Nuostolis prieš mokesčius00000
Grynasis pelnas7 5361 4614 17220 40216 263
Grynasis nuostolis00000
Vidutinis darbuotojų skaičius22122
Ilgalaikis turtas4 8155 6854 41834 43845 280
Trumpalaikis turtas19 96319 48224 41413 75515 419
Visi įsipareigojimai5 6204 6164 0989 6306 098
Nuosavas kapitalas19 19620 62224 79438 77654 786

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 2 599 NACE 6920 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
21,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
38,4 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
10,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
29,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Individuali įmonė 2024 m. nurodė 76 810 € apyvartą, tai yra 9,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ veiklos srities įmonių Joniškis. Įmonė uždirbo 16 263 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 21,2%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 098 €, o nuosavas kapitalas — 54 786 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB WineraJoniškis85 1727 8123
MB "Fintvarka"Joniškis90 86557 3181
UAB "Vilnema"Vilnius76 81042 4503
MB Finansa ir apskaitaŠvenčionys76 9769 4163
MB "Eliskaita"Vilnius77 0308 290
MB RenRichKalino k.76 58012 052
MB "Dianega"Kuliai76 50617 1813
MB "Buhalterinės paslaugos LT"Šiauliai77 193−33 8812

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?

2024 m. Individuali įmonė nurodė 76 810 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Individuali įmonė dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 16 263 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 21,2%.

Kiek darbuotojų turi Individuali įmonė?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ (EVRK 6920), įsikūrusi Joniškis.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą