Individuali įmonė — įmonės kodas 152779116
- Įmonės kodas
- 152779116
- PVN nr.
- LT100002612510
- Regionas / savivaldybė
- Neringa
- Miestas
- Neringa
- Adresas
- Neringa, Vėtrungių g. 298-5, LT-93132, 93132 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5030 — Vidaus vandenų keleivinis transportas
- Teisinė forma
- Individuali įmonė
- Registracijos data
- 2002-03-25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 43 293 | 18 556 | 30 740 | 38 525 | 49 229 | 49 972 | 35 668 |
| Visos pajamos | 43 293 | 18 556 | 30 740 | 38 525 | 49 229 | 49 972 | 35 668 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 401 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 14 300 | 32 712 | 14 484 | 23 279 | 27 583 | 0 | 611 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 320 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 14 300 | 32 712 | 14 484 | 23 279 | 27 583 | 0 | 611 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 3 638 | 7 199 | 5 259 | 3 318 | 1 379 | 1 456 | 771 |
| Trumpalaikis turtas | 11 257 | 11 603 | 8 443 | 6 590 | 9 912 | 10 305 | 13 910 |
| Visi įsipareigojimai | 14 906 | 14 525 | 15 359 | 16 264 | 16 690 | 11 290 | 14 821 |
| Nuosavas kapitalas | −11 | 4 277 | −1 657 | −6 356 | −5 399 | 471 | −140 |
Trumpai
Individuali įmonė 2025 m. nurodė 35 668 € apyvartą, tai yra 28,6% mažiau nei 2024 m.. Įmonė metus baigė patyrusi 611 € grynąjį nuostolį. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 14 821 €, o nuosavas kapitalas — −140 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vidaus vandenų keleivinis transportas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Marių gidas MB | Neringa | 44 821 | −2 717 | 3 |
| MB "Marių banga" | Neringa | 33 129 | 16 581 | 2 |
| UAB "M klanas" | Vilnius | 45 000 | 39 155 | 5 |
| Viešoji įstaiga "Baltų amatai" | Trakai | 56 088 | −9 586 | 7 |
| Viešoji įstaiga "Laivavedžių gildija" | Kaunas | 38 375 | 0 | 2 |
| UAB "Svencelės uostelis" | Svencelės k. | 37 099 | 11 111 | 3 |
| Individuali įmonė | Maciuičių k. | 33 840 | 11 732 | 3 |
| Keleivinių laivų asociacija Nemunas | Kaunas | 79 364 | 2 194 | — |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — TOP 17 įmonių vidaus vandenų keleivinis transportas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės vidaus vandenų keleivinis transportas veiklos srityje 2024 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai vidaus vandenų keleivinis transportas veiklos srityje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje (Neringa) 2024 m.
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje (Neringa) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — TOP 25 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Neringa) pagal apyvartą 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai vidaus vandenų keleivinis transportas veiklos srityje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — TOP 17 įmonių vidaus vandenų keleivinis transportas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje (Neringa) 2023 m.
- 18. vieta — TOP 24 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Neringa) pagal apyvartą 2023 m.
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai vidaus vandenų keleivinis transportas veiklos srityje 2022 m.
- 10. vieta — TOP 18 įmonių vidaus vandenų keleivinis transportas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?
2025 m. Individuali įmonė nurodė 35 668 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Individuali įmonė dirba pelningai?
2025 m. įmonė patyrė 611 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Individuali įmonė?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vidaus vandenų keleivinis transportas“ (EVRK 5030), įsikūrusi Neringa.
Norite išsamios įmonės analizės Individuali įmonė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą