Individuali įmonė — įmonės kodas 144802280

Įmonės kodas
144802280
PVN nr.
144802280
Regionas / savivaldybė
Šiaulių r. sav.
Miestas
Ginkūnų k.
Adresas
Šiaulių r. sav., Ginkūnų sen., Ginkūnų k., Žeimių g. 6B-28, LT-81486, 81486 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
6492 — Kitas kredito teikimas
Teisinė forma
Individuali įmonė
Registracijos data
1994-01-10
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2019)
42,6 tūkst. €
Grynasis pelnas (2019)
1 931 €
Grynojo pelno marža
4,5%
Darbuotojai
4

Apyvartos raida

2019–2019, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.2019

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.2019

Pajamos ir rezultatas

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.2019Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

012342019

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.2019Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2019
Grynosios pardavimo pajamos42 560
Visos pajamos42 560
Pelnas prieš mokesčius2 033
Nuostolis prieš mokesčius0
Grynasis pelnas1 931
Grynasis nuostolis0
Vidutinis darbuotojų skaičius4
Ilgalaikis turtas0
Trumpalaikis turtas25 102
Visi įsipareigojimai2 885
Nuosavas kapitalas22 217

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 97 NACE 6492 įmonių (2019).

Grynojo pelno marža
4,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
10,6 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
11,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
8,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Individuali įmonė 2019 m. nurodė 42 560 € apyvartą ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Kitas kredito teikimas“ veiklos srities įmonių Šiaulių r. sav.. Įmonė uždirbo 1 931 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 4,5%. 2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 885 €, o nuosavas kapitalas — 22 217 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitas kredito teikimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB ZolotoVilnius42 9887 7371
UAB "Arista LT"Utena42 045−10 3573
UAB "Auksasmiltė"Kaunas43 945−1 4784
UAB "LSV Intergroup"Kaunas45 325−56 6892
SOHO Group, UABVilnius46 12718 265
UAB "Aistlona"Žaliūkių k.38 979381
UAB KredusVilnius46 323−12 0512
UAB "Astirė"Vilnius38 3965 9314

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?

2019 m. Individuali įmonė nurodė 42 560 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Individuali įmonė dirba pelningai?

Taip. 2019 m. įmonė uždirbo 1 931 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 4,5%.

Kiek darbuotojų turi Individuali įmonė?

2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitas kredito teikimas“ (EVRK 6492), įsikūrusi Ginkūnų k., Šiaulių r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą