In4, UAB — įmonės kodas 305673441
- Įmonės kodas
- 305673441
- PVN nr.
- LT100016857812
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Girulių g. 10, LT-12112, 12112 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7112 — Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Dec 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−694,1 tūkst. €▼ 318,2%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
5—
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | — | 4 105 713 | — |
| Visos pajamos | — | — | — | 4 105 713 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 324 981 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 694 093 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 318 108 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 1 180 | 0 | 694 093 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | 5 |
| Ilgalaikis turtas | 2 500 | 650 400 | 712 388 | 783 572 | 40 837 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 8 000 | 556 | 725 459 | 5 908 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 188 400 | 244 124 | 831 715 | 218 848 |
| Nuosavas kapitalas | 2 500 | 470 000 | 468 820 | 691 764 | −172 103 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 470 000 | 470 000 | 470 000 | 470 000 | 470 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 727 NACE 7112 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 694 093 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 218 848 €, o nuosavas kapitalas — −172 103 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 20. vieta — TOP 100 įmonių inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 38. vieta — Pelningiausios įmonės inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla veiklos srityje 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar In4, UAB dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 694 093 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi In4, UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima In4, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ (EVRK 7112), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės In4, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą