Ignalinos sporto klubas "Yoko" — įmonės kodas 191882683
- Įmonės kodas
- 191882683
- PVN nr.
- 191882683
- Regionas / savivaldybė
- Ignalina
- Miestas
- Ignalina
- Adresas
- Ignalina, Ateities g. 13-24, LT-30123, 30123 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9312 — Sporto klubų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Sep 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 381 | 1 662 | 1 182 | 1 230 | 1 265 | 1 173 | 1 074 | 1 111 | 1 315 | 1 326 |
| Visos pajamos | 1 381 | 1 662 | 1 182 | 1 230 | 1 265 | 1 173 | 1 074 | 1 111 | 1 315 | 1 326 |
| Pelnas prieš mokesčius | 629 | 581 | 230 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 551 | 401 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 106 | 259 | 118 | 146 | 462 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 629 | 581 | 230 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 551 | 401 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 106 | 259 | 118 | 146 | 462 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 285 | 1 762 | 1 992 | 1 666 | 1 407 | 1 289 | 1 143 | 640 | 1 191 | 1 592 |
| Visi įsipareigojimai | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 925 | 1 762 | 1 992 | 1 666 | 1 407 | 1 289 | 1 143 | 640 | 1 191 | 1 592 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 860 NACE 9312 įmonių (2024).
Trumpai
Ignalinos sporto klubas "Yoko" 2024 m. nurodė 1 326 € apyvartą, tai yra 0,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Ignalina. Įmonė uždirbo 401 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 30,2%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 1 592 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija MK Skudučiai | Ignalina | 17 950 | 17 950 | — |
| Kauno sportinių šokių klubas "Santaka" | Kaunas | 1 325 | −2 886 | — |
| VšĮ Ž. Valuckio krepšinio klubas | Panevėžys | 1 327 | 614 | — |
| Alytaus rajono šaškių klubas "Spindulys" | Alytus | 1 320 | −595 | — |
| Kėdainių dziudo klubas "Mes esam" | Kėdainiai | 1 320 | 0 | — |
| VšĮ Vilniaus moterų rankinio klubas | Vilnius | 1 335 | −1 122 | — |
| Sporto ir laisvalaikio klubas "Bartuvos slėnis" | Skuodas | 1 340 | 50 | — |
| Sveikos gyvensenos klubas "METT" | Vaineikių k. 11 | 1 308 | −1 470 | — |
Įtraukta į reitingus
- 97. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 98. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Ignalinos sporto klubas "Yoko" apyvarta?
2024 m. Ignalinos sporto klubas "Yoko" nurodė 1 326 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Ignalinos sporto klubas "Yoko" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 401 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 30,2%.
Kokia veikla užsiima Ignalinos sporto klubas "Yoko"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Ignalina.
Norite išsamios įmonės analizės Ignalinos sporto klubas "Yoko"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą