HL Accurate, UAB — įmonės kodas 302815832
- Įmonės kodas
- 302815832
- PVN nr.
- LT100009204411
- Regionas / savivaldybė
- Ukmergės r. sav.
- Miestas
- Valų k.
- Adresas
- Ukmergės r. sav., Žemaitkiemio sen., Valų k., Gaisrinės g. 8, LT-20373, 20373 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jul 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 26 116 | 24 689 | 3 310 | 10 662 | 2 880 | 7 202 | 6 174 | 5 942 | 6 314 | 7 959 |
| Visos pajamos | 26 116 | 24 689 | 3 310 | 10 662 | 2 880 | 7 202 | 6 174 | 5 942 | 6 314 | 7 959 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 433 | 4 231 | 157 | 1 742 | 165 | 5 099 | 3 451 | 3 624 | 3 949 | 5 373 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 3 261 | 4 019 | 149 | 1 655 | 157 | 4 844 | 3 278 | 3 443 | 3 745 | 5 104 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 196 | 118 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 4 919 | 7 727 | 7 652 | 9 524 | 9 590 | 15 032 | 17 937 | 24 489 | 26 018 | 30 225 |
| Visi įsipareigojimai | 1 352 | 341 | 39 | 178 | 47 | 645 | 272 | 3 381 | 1 165 | 268 |
| Nuosavas kapitalas | 3 567 | 7 582 | 7 731 | 9 386 | 9 543 | 14 387 | 17 665 | 21 108 | 24 853 | 29 957 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 365 NACE 7020 įmonių (2024).
Trumpai
HL Accurate, UAB 2024 m. nurodė 7 959 € apyvartą, tai yra 26,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 5 „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonių Ukmergės r. sav.. Įmonė uždirbo 5 104 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 64,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 268 €, o nuosavas kapitalas — 29 957 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Sprendimai klientams | Obelių k. | 74 644 | 38 365 | 1 |
| UAB "9 guru" | Naujasodžio k. | 97 811 | 52 813 | 1 |
| MB "Business Excellence Solutions" | Kaunas | 7 951 | 717 | — |
| Individuali įmonė | Marijampolė | 7 970 | 5 685 | — |
| VIEŠOJI ĮSTAIGA "NEW IDEAS" | Vilnius | 7 977 | −349 | 2 |
| MB Bankrotų centras | Klaipėda | 7 940 | −11 939 | 1 |
| UAB "Georgian Architects Group" | Vilnius | 7 930 | 701 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "ALVALITA" | Vilnius | 7 926 | 2 294 | — |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ukmergės r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ukmergės r. sav.) 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — TOP 23 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ukmergės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ukmergės r. sav.) 2023 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ukmergės r. sav.) 2023 m.
- 22. vieta — TOP 23 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ukmergės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra HL Accurate, UAB apyvarta?
2024 m. HL Accurate, UAB nurodė 7 959 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar HL Accurate, UAB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 5 104 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 64,1%.
Kiek darbuotojų turi HL Accurate, UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima HL Accurate, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Valų k., Ukmergės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės HL Accurate, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą