Grožio ir lazerinės dermatologijos centras, UAB — įmonės kodas 303239695
- Įmonės kodas
- 303239695
- PVN nr.
- 303239695
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Miestas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Adresas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8694 — Slaugos ir akušerijos veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Feb 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2020, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 40 134 | 40 049 | 9 261 | 12 853 | 5 600 | 300 |
| Visos pajamos | 40 134 | 40 049 | 9 261 | 12 853 | 5 600 | 300 |
| Pelnas prieš mokesčius | 12 149 | 11 926 | 1 486 | 10 220 | 4 891 | 7 008 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 12 149 | 11 926 | 1 342 | 9 682 | 4 646 | 6 654 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 44 061 | 43 352 | 38 133 | 36 933 | 36 532 | 100 |
| Trumpalaikis turtas | 12 527 | 33 040 | 13 135 | 19 507 | 25 108 | 67 245 |
| Visi įsipareigojimai | 28 841 | 37 326 | 8 531 | 3 570 | 4 124 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 27 747 | 39 066 | 42 737 | 52 870 | 57 516 | 64 170 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 9 NACE 8694 įmonių (2020).
Trumpai
Grožio ir lazerinės dermatologijos centras, UAB 2020 m. nurodė 300 € apyvartą, tai yra 94,6% mažiau nei 2019 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Slaugos ir akušerijos veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus miesto savivaldybės teritorija. Įmonė uždirbo 6 654 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 2 218,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 64 170 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Slaugos ir akušerijos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Švelnioji akušerija" | Jonava | 2 063 | 365 | — |
| UAB "Gera savijauta" | Vilnius | 3 293 | 1 695 | 1 |
| MB "Burbulė" | Kaunas | 4 488 | 2 373 | — |
| Individuali įmonė | Kaunas | 7 786 | 6 268 | — |
| MB "Kineziterapija namuose" | Vilnius | 11 185 | 936 | — |
| UAB "Medicus femina" | Vilnius | 13 570 | 1 164 | 2 |
| MB Juro eagle | Šiauliai | 16 301 | 5 873 | — |
| VšĮ "Sveikatos ugdymo centras" | Panevėžys | 21 924 | −907 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 76. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.
- 77. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Grožio ir lazerinės dermatologijos centras, UAB apyvarta?
2020 m. Grožio ir lazerinės dermatologijos centras, UAB nurodė 300 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Grožio ir lazerinės dermatologijos centras, UAB dirba pelningai?
Taip. 2020 m. įmonė uždirbo 6 654 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 2 218,0%.
Kokia veikla užsiima Grožio ir lazerinės dermatologijos centras, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Slaugos ir akušerijos veikla“ (EVRK 8694), įsikūrusi Vilniaus miesto savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės Grožio ir lazerinės dermatologijos centras, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą