Elektrėnų sportinių šokių klubas "ŽIBURĖLIAI" — įmonės kodas 191866711

Įmonės kodas
191866711
PVN nr.
191866711
Regionas / savivaldybė
Elektrėnai
Miestas
Elektrėnai
Adresas
Elektrėnai, Raistinės g. 25, LT-26129, 26129 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9329 — Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Tue Sep 12
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
2 603 € 64,6%
Grynasis pelnas (2024)
195 € 52,7%
Grynojo pelno marža
7,5%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−1 tūkst.−50005001 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−2 tūkst.−1 tūkst.01 tūkst.2 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos1 5922 5183 2963 5565 2334 2249485 4847 3472 603
Visos pajamos1 5922 5183 2963 5565 2334 2249485 4847 3472 603
Pelnas prieš mokesčius075500002510412195
Nuostolis prieš mokesčius3840459483225887016700
Grynasis pelnas075500002510412195
Grynasis nuostolis3840459483225887016700
Ilgalaikis turtas0000000000
Trumpalaikis turtas143792382449661224122068291 024
Visi įsipareigojimai5274214706151 7621 8052 1252 0862 2972 297
Nuosavas kapitalas−384371−88−571−796−1 683−1 713−1 880−1 468−1 273

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 049 NACE 9329 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
7,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
224,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Elektrėnų sportinių šokių klubas "ŽIBURĖLIAI" 2024 m. nurodė 2 603 € apyvartą, tai yra 64,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 6 „Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla“ veiklos srities įmonių Elektrėnai. Įmonė uždirbo 195 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 7,5%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 297 €, o nuosavas kapitalas — −1 273 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB "Vameka"Elektrėnai33 297−8 4802
MB "mu2kartu"Elektrėnai42 7045 899
Muzikos klubas "Aisva"Jonava2 6002 117
Judumo projektaiVilnius2 580−1 8581
UAB "Perfect Action"Kaunas2 630692
MB "Vėjo miestukas"Tičkūnų k.2 567980
UAB "Linta"Bertužių k.2 642−9 480
VšĮ "ARGOSTUDIO"Alytus2 6452 340

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Elektrėnų sportinių šokių klubas "ŽIBURĖLIAI" apyvarta?

2024 m. Elektrėnų sportinių šokių klubas "ŽIBURĖLIAI" nurodė 2 603 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Elektrėnų sportinių šokių klubas "ŽIBURĖLIAI" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 195 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 7,5%.

Kokia veikla užsiima Elektrėnų sportinių šokių klubas "ŽIBURĖLIAI"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla“ (EVRK 9329), įsikūrusi Elektrėnai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą