Copylux, MB — įmonės kodas 302922300

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
302922300
PVN nr.
302922300
Regionas / savivaldybė
Panevėžio r. sav.
Miestas
Medikonių k.
Adresas
Panevėžio r. sav., Paįstrio sen., Medikonių k., Medikonių g. 15, LT-38400, 38400 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
1812 — Kitas spausdinimas
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Sun Nov 25
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
1 016 € 65,7%
Grynasis pelnas (2024)
237 € 84,7%
Grynojo pelno marža
23,3%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−6 tūkst.−4 tūkst.−2 tūkst.02 tūkst.4 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0001112015201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos15 43418 15716 0514 3744 9752 0821 6552 4232 9641 016
Visos pajamos15 43418 15716 0514 3744 9752 0821 6552 4232 9641 016
Pelnas prieš mokesčius2 0243 2041 96300007391 549237
Nuostolis prieš mokesčius0004 4753 9712 114312000
Grynasis pelnas1 9233 0441 86500007391 549237
Grynasis nuostolis0004 4753 9712 114312000
Vidutinis darbuotojų skaičius111
Ilgalaikis turtas0000000000
Trumpalaikis turtas21 2447 14412 9258 7524 6942 3911 8292 3723 9895 058
Visi įsipareigojimai19 0211 8775 7936 0255 9385 7495 4995 3035 3716 203
Nuosavas kapitalas2 2235 2677 1322 727−1 244−3 358−3 670−2 931−1 382−1 145

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 235 NACE 1812 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
23,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
122,6%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Copylux, MB 2024 m. nurodė 1 016 € apyvartą, tai yra 65,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Kitas spausdinimas“ veiklos srities įmonių Panevėžio r. sav.. Įmonė uždirbo 237 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 23,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 203 €, o nuosavas kapitalas — −1 145 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitas spausdinimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Petitas"Gudienos k.1 069−2 380
MB "Skaitmeninės tekstilės namai"Kaunas930−473
Individuali įmonėVilnius1 109−1
MB "Katapulta"Šiauliai1 156131
MB TrysSsVilnius777−5 150
MB "Trio Dizainas"Mažeikiai739−3 387
MB Yzy tionisDiržioniškių k.720−1 023
MB StickerisGrigiškių m.1 335−8 556

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Copylux, MB apyvarta?

2024 m. Copylux, MB nurodė 1 016 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Copylux, MB dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 237 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 23,3%.

Kokia veikla užsiima Copylux, MB?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitas spausdinimas“ (EVRK 1812), įsikūrusi Medikonių k., Panevėžio r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą