Cibus Lt, MB — įmonės kodas 302869659
- Įmonės kodas
- 302869659
- PVN nr.
- LT100007194117
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Liepų g. 3, LT-82154, 82154 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4637 — Kavos, arbatos, kakavos ir prieskonių didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Sep 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 149 705 | 177 931 | 184 290 | 137 871 | 113 771 | 135 890 | 113 776 | 160 160 | 40 560 | 49 421 |
| Visos pajamos | 149 705 | 177 931 | 184 290 | 137 871 | 113 771 | 135 890 | 113 776 | 160 160 | 40 560 | 49 421 |
| Pelnas prieš mokesčius | 4 761 | 2 423 | 3 589 | 9 745 | 11 832 | 4 440 | 2 763 | 5 855 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 849 | 8 566 |
| Grynasis pelnas | 4 523 | 2 302 | 3 410 | 9 254 | 11 240 | 4 218 | 2 625 | 5 562 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 849 | 8 566 |
| Ilgalaikis turtas | 3 840 | 3 293 | 2 144 | 74 | 3 494 | 2 797 | 2 485 | 2 797 | 2 603 | 2 417 |
| Trumpalaikis turtas | 63 103 | 125 439 | 89 536 | 75 259 | 93 187 | 91 593 | 78 358 | 108 249 | 72 145 | 64 226 |
| Visi įsipareigojimai | 30 527 | 90 014 | 49 552 | 23 951 | 34 058 | 27 549 | 11 377 | 36 017 | 568 | 1 029 |
| Nuosavas kapitalas | 36 416 | 38 718 | 42 128 | 51 382 | 62 623 | 66 841 | 69 466 | 75 029 | 74 180 | 65 614 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 87 NACE 4637 įmonių (2024).
Trumpai
Cibus Lt, MB 2024 m. nurodė 49 421 € apyvartą, tai yra 21,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kavos, arbatos, kakavos ir prieskonių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Radviliškis. Įmonė metus baigė patyrusi 8 566 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 029 €, o nuosavas kapitalas — 65 614 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kavos, arbatos, kakavos ir prieskonių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Europos pitbulis" | Vilnius | 49 310 | −33 877 | 5 |
| Mažoji bendrija IŠ GAMTOS | Kėdainiai | 48 429 | 958 | — |
| UAB "Romoka" | Vilnius | 51 368 | 7 857 | — |
| UAB "Reikalingi produktai" | Vilnius | 44 908 | 7 700 | 1 |
| UAB "Berganso LT" | Kazlų Rūda | 42 146 | −1 131 | 2 |
| MB Ed baltic | Kėdainiai | 57 191 | 10 673 | — |
| UAB Adelsy | Vilnius | 39 565 | −5 251 | 1 |
| UAB "AGEMA" | Užubalių k. | 38 846 | −6 410 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 80. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.
- 77. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kavos, arbatos, kakavos ir prieskonių didmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 24. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2022 m.
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2021 m.
- 65. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2021 m.
- 98. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2020 m.
- 65. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2020 m.▼ 38 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
- 61. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
- 99. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Cibus Lt, MB apyvarta?
2024 m. Cibus Lt, MB nurodė 49 421 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Cibus Lt, MB dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 8 566 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Cibus Lt, MB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kavos, arbatos, kakavos ir prieskonių didmeninė prekyba“ (EVRK 4637), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės Cibus Lt, MB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą