Čedasų žemės ūkio bendrovė — įmonės kodas 173072044
- Įmonės kodas
- 173072044
- PVN nr.
- LT730720415
- Regionas / savivaldybė
- Rokiškio r. sav.
- Miestas
- Čedasų k.
- Adresas
- Rokiškio r. sav., Rokiškio kaimiškoji sen., Čedasų k. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 0150 — Mišrusis žemės ūkis
- Teisinė forma
- Žemės ūkio bendrovė
- Registracijos data
- Tue May 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−1 465 €▼ 100,3%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
4▼ 42,9%
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 202 665 | 70 792 | 69 843 | 132 313 | 158 394 | 48 732 | 101 426 | 54 443 | — |
| Visos pajamos | 202 665 | 70 792 | 69 843 | 132 313 | 158 394 | 48 732 | 101 426 | 54 443 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 132 651 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 412 733 | 634 863 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 62 573 | 1 363 | 1 317 | 1 214 | 1 177 | 0 | 0 | 1 465 |
| Grynasis pelnas | 132 651 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 412 733 | 569 851 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 62 573 | 1 363 | 1 317 | 1 214 | 1 177 | 0 | 0 | 1 465 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 11 | 11 | 10 | 10 | 9 | 7 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 396 919 | 323 457 | 328 863 | 278 102 | 231 694 | 181 422 | 112 655 | 116 754 | 109 766 |
| Trumpalaikis turtas | 1 235 439 | 1 332 071 | 1 325 712 | 1 499 889 | 1 614 881 | 1 610 037 | 1 836 547 | 2 295 784 | 2 224 487 |
| Visi įsipareigojimai | 385 678 | 427 852 | 428 262 | 472 269 | 559 423 | 492 639 | 238 025 | 114 420 | 50 346 |
| Nuosavas kapitalas | 1 231 027 | 1 227 676 | 1 226 313 | 1 305 722 | 1 287 152 | 1 298 820 | 1 711 320 | 2 301 808 | 2 285 741 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 210 NACE 0150 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 1 465 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 42,9% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 50 346 €, o nuosavas kapitalas — 2 285 741 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai žemės ūkis veiklos srityje (Rokiškio r. sav.) 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės žemės ūkis veiklos srityje (Rokiškio r. sav.) 2023 m.
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai žemės ūkis veiklos srityje (Rokiškio r. sav.) 2023 m.
- 15. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 22. vieta — Pelningiausios įmonės mišrusis žemės ūkis veiklos srityje 2023 m.▲ 45 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — TOP 25 įmonių žemės ūkis veiklos srityje (Rokiškio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 44. vieta — Didžiausi darbdaviai Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Pelningiausios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2023 m.
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 7. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Pelningiausios įmonės mišrusis žemės ūkis veiklos srityje 2022 m.
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 6. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — Didžiausi darbdaviai Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2021 m.
- 4. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 26. vieta — Didžiausi darbdaviai Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausios Rokiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 29. vieta — Didžiausi darbdaviai Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 68. vieta — Didžiausios Rokiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Čedasų žemės ūkio bendrovė dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 465 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Čedasų žemės ūkio bendrovė?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Čedasų žemės ūkio bendrovė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Mišrusis žemės ūkis“ (EVRK 0150), įsikūrusi Čedasų k., Rokiškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Čedasų žemės ūkio bendrovė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą